Katarzyna Pinkosz nagrodzona

15 grudnia ogłoszono wyniki konkursu dla dziennikarzy „Sowa Onkologiczna”. Wygrała Katarzyna Pinkosz, autorka artykułu „Pukanie do zamkniętych drzwi” („Manager Apteki” nr 9/2011).

Jury doceniło jej szczególny wkład w promowanie, rozpowszechnianie i popularyzację informacji na temat sytuacji osób starszych chorych na nowotwory w Polsce. Na konkurs zorganizowany przez Polską Unię Onkologii w ramach kampanii „Rozmowy o czasie”, zgłoszono około 100 publikacji.

![kasia-laureatka.jpg][kasia-laureatka.jpg]

Konkurs internetowy – nagroda to zestaw kosmetyków

Wygraj zestaw oliwek do masażu

Konkurs znajduje się na stronie
https://nazdrowie.pl/konkurs/konkurs-pollena-aroma

Konkurs internetowy: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać, wystarczy wykonać zadanie konkursowe.

W konkursie do wygrania: 1 z 5 zestawów oliwek do masażu Dr Beta (Pollena Aroma)!

Przedmiotem konkursu jest odpowiedź na pytanie: Która z prezentowanych na stronie www oliwek ma w swoim składzie olejek ylang-ylang?

Konkurs trwał do 8.12.2010 r.

A oto lista zwycięzców:
ainay,
MalgosiaF,
buli,
prodrewno,
edkar.
GRATULULEMY:-)

Sposób na egzaminacyjny stres

Sposób na egzaminacyjny stres

Można być świetnie przygotowanym do egzaminu i go oblać? Tak. Ale można też wcale nie być najlepszym, nie trafić na swoje pytania i… zdać na piątkę! W przypadku egzaminu ważna jest nie tylko wiedza, ale też umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Ekspertki suplementów diety

Ekspertki suplementów diety

Wiedza nie jest stanem stabilnym. Należy ją cały czas uaktualniać w oparciu o wyniki najnowszych badań naukowych. Kto nie jest w środku, ten się cofa. Ważne jest, aby farmaceuci mieli jak najszerszą wiedzę z tego zakresu; wówczas łatwiej im będzie wybrać najbardziej odpowiedni produkt i polecić go pacjentowi. Na rynku suplementów diety panuje chaos. Tylko nieliczni producenci wprowadzając produkt do obrotu przedstawiają rzetelne badania i zamieszczają na swoich stronach internetowych w pełni naukowo udokumentowane informacje.

Warzywa i owoce są na 5

W pilotażowej edycji Konkursu “Warzywa i owoce są na 5!” wzięło udział ponad 600 szkół podstawowych z województw małopolskiego, mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego.

Jury nagrodziło w sumie 40 szkół, które otrzymały nagrody pieniężne. Konkurs jest częścią ogólnoświatowej inicjatywy propagującej jedzenie warzyw i owoców 5 razy dziennie.

Późna decyzja

Małopolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia znów przesunął termin ogłoszenia wyników konkursu w sprawie leczenia w regionie w 2007 r. Opóźnienie Fundusz usprawiedliwia problemami związanymi z obsługą programu komputerowego stosowanego do kontraktowania.

Jak pisze “Gazeta Krakowska” propozycje NFZ zostaną wszystkim przesłane pocztą. Na rozmowy będą zapraszane tylko szpitale niezadowolone z ofert Funduszu.

Komputer oceni

Do 22 września mają czas placówki medyczne na złożenie ofert w konkursie na świadczenia medyczne w 2007 r. Otwarcie ofert nastąpi 27 września.

Proces negocjacji umów ze świadczeniodawcami ma trwać nie jak dotychczas jeden, ale dwa miesiące – do 23 listopada, kiedy ogłoszone zostaną wyniki konkursu. Niezadowoleni oferenci będą mieć następnie 7 dni na złożenie odwołania.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH