Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Katarzyna Pinkosz nagrodzona

15 grudnia ogłoszono wyniki konkursu dla dziennikarzy „Sowa Onkologiczna”. Wygrała Katarzyna Pinkosz, autorka artykułu „Pukanie do zamkniętych drzwi” („Manager Apteki” nr 9/2011).

Jury doceniło jej szczególny wkład w promowanie, rozpowszechnianie i popularyzację informacji na temat sytuacji osób starszych chorych na nowotwory w Polsce. Na konkurs zorganizowany przez Polską Unię Onkologii w ramach kampanii „Rozmowy o czasie”, zgłoszono około 100 publikacji.

![kasia-laureatka.jpg][kasia-laureatka.jpg]

Konkurs internetowy – nagroda to zestaw kosmetyków

Wygraj zestaw oliwek do masażu

Konkurs znajduje się na stronie
http://serwer1769734.home.pl/autoinstalator/wordpress/konkurs/konkurs-pollena-aroma

Konkurs internetowy: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać, wystarczy wykonać zadanie konkursowe.

W konkursie do wygrania: 1 z 5 zestawów oliwek do masażu Dr Beta (Pollena Aroma)!

Przedmiotem konkursu jest odpowiedź na pytanie: Która z prezentowanych na stronie www oliwek ma w swoim składzie olejek ylang-ylang?

Konkurs trwał do 8.12.2010 r.

A oto lista zwycięzców:
ainay,
MalgosiaF,
buli,
prodrewno,
edkar.
GRATULULEMY:-)

Sposób na egzaminacyjny stres

Sposób na egzaminacyjny stres

Można być świetnie przygotowanym do egzaminu i go oblać? Tak. Ale można też wcale nie być najlepszym, nie trafić na swoje pytania i… zdać na piątkę! W przypadku egzaminu ważna jest nie tylko wiedza, ale też umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Ekspertki suplementów diety

Ekspertki suplementów diety

Wiedza nie jest stanem stabilnym. Należy ją cały czas uaktualniać w oparciu o wyniki najnowszych badań naukowych. Kto nie jest w środku, ten się cofa. Ważne jest, aby farmaceuci mieli jak najszerszą wiedzę z tego zakresu; wówczas łatwiej im będzie wybrać najbardziej odpowiedni produkt i polecić go pacjentowi. Na rynku suplementów diety panuje chaos. Tylko nieliczni producenci wprowadzając produkt do obrotu przedstawiają rzetelne badania i zamieszczają na swoich stronach internetowych w pełni naukowo udokumentowane informacje.

Warzywa i owoce są na 5

W pilotażowej edycji Konkursu “Warzywa i owoce są na 5!” wzięło udział ponad 600 szkół podstawowych z województw małopolskiego, mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego.

Jury nagrodziło w sumie 40 szkół, które otrzymały nagrody pieniężne. Konkurs jest częścią ogólnoświatowej inicjatywy propagującej jedzenie warzyw i owoców 5 razy dziennie.

Późna decyzja

Małopolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia znów przesunął termin ogłoszenia wyników konkursu w sprawie leczenia w regionie w 2007 r. Opóźnienie Fundusz usprawiedliwia problemami związanymi z obsługą programu komputerowego stosowanego do kontraktowania.

Jak pisze “Gazeta Krakowska” propozycje NFZ zostaną wszystkim przesłane pocztą. Na rozmowy będą zapraszane tylko szpitale niezadowolone z ofert Funduszu.

Komputer oceni

Do 22 września mają czas placówki medyczne na złożenie ofert w konkursie na świadczenia medyczne w 2007 r. Otwarcie ofert nastąpi 27 września.

Proces negocjacji umów ze świadczeniodawcami ma trwać nie jak dotychczas jeden, ale dwa miesiące – do 23 listopada, kiedy ogłoszone zostaną wyniki konkursu. Niezadowoleni oferenci będą mieć następnie 7 dni na złożenie odwołania.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH