Zgłoszenia do XXII sesji Nagrody Profesorów Farmacji

Dziesięć lat temu suplementy były nowością w polskich aptekach, nieznaną, o nowym statusie prawnym. Dziś sprzedaż suplementów stanowi minimum 25% obrotów polskiej apteki i ciągle rośnie. Inwestycje w innowacyjność, badania i jakość polskich suplementów zaczynają przynosić efekty w postaci preparatów, które znakomicie uzupełniają braki w naszej codziennej diecie. Polskie suplementy są coraz częściej eksportowane.

Z myślą o produktach przeznaczonych na sprzedaż zagranicą,

Nagrody OTIS 2017 zostały wręczone!

6 kwietnia odbyła się XIV Gala Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”. Wręczaniu nagród towarzyszyła IV już sesja naukowa „Zdrowie – innowacje i kontrowersje”.

Uroczystość odbyła się w pięknych wnętrzach Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie. Wśród dostojnych gości, oprócz Laureatów Nagrody, wybitnych postaci świata medycyny i farmacji, znaleźli się: dr Stanisław Karczewski –

Rewolucja! Złoty Otis w nowej formule!

###Czy to rewolucja czy ewolucja Nagrody Zaufania, każdy z Państwa oceni. Może to powrót do korzeni, do misji społecznej i edukacyjnej Złotego OTISA i szacunku dla Firm, co cierpliwie, uczciwie i z pomysłem, leczą i uczą?

Szanowni Państwo,

od jakiegoś czasu zauważyliśmy konieczność podzielenia Nagrody Zaufania na dwie części: medyczną i farmaceutyczną. Przez 13 lat te tradycyjne dwie połówki „Złotego Otisa” funkcjonowały dość harmonijnie, proporcje zachwiał niesamowity postęp w medycynie i rozwój sytuacji w obszarze OTC, dermokosmetyków i sprzętu medycznego.

NAGRODY ZAUFANIA „ZŁOTY OTIS 2016” ZOSTAŁY WRĘCZONE!

Tegoroczna ceremonia wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2016” odbyła się 7 kwietnia w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. W tym roku po raz trzeci w historii Nagrody, ceremonia wręczenia statuetek została połączona z sesją wykładową „Zdrowie – innowacje i kontrowersje”.

Celem tegorocznej ceremonii wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2016” było zaprezentowanie osiągnięć polskiej i światowej medycyny. Rozdaniu nagród towarzyszyła sesja wykładowa „Zdrowie – innowacje i kontrowersje”.

Kapituła Nagrody Złoty OTIS powiększyła swój skład

Witamy w Kapitule Nagrody Zaufania „Złoty Otis” prof. Jacka P. Szaflika (kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego) oraz prof. Tomasza Konopkę (Zakład Periodontologii Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu). Życzymy satysfakcji i radości ze wspólnej pracy!

Głosowanie Nagrody Zaufania Złoty OTIS 2016

To już trzynasta Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”. Zachęcamy do głosowania na najbardziej godne zaufania produkty: preparaty dostępne w aptekach bez recepty, dermokosmetyki i sprzęt medyczny.

W trakcie trwania wśród uczestników kilkukrotnie rozlosujemy prezenty: zestawy kosmetyków Oillan.

Za udział głosowaniu prezenty – **zestaw kosmetyków** – otrzymują uzytkownicy:
– tura 1:

Złoty OTIS z Diamentami dla firmy Boehringer Ingelheim

W III edycji Nagrody Zaufania „Złoty OTIS z Diamentami” Jury pozytywnie oceniło nowatorskie projekty edukacyjne firmy Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.: „MC Silk feat. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne” oraz „Nadzieja nie umiera nigdy” – Polimaty o IPF.

3 października 2015 r. na Zamku Królewskim w Warszawie podczas uroczystej Gali Polskiego Towarzystwa Lekarskiego została wręczona Nagroda Zaufania „Złoty OTIS z Diamentami” dla firmy Boehringer Ingelheim za działania na rzecz podnoszenia świadomości społecznej na temat migotania przedsionków i udaru mózgu oraz samoistnego włóknienia płuc.

„Złoty OTIS z Diamentami” przyznany!

W III edycji Nagrody Zaufania „Złoty OTIS z Diamentami” Jury pozytywnie oceniło **nowatorskie projekty edukacyjne firmy Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.: „MC Silk feat. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne” oraz „Nadzieja nie umiera nigdy” – Polimaty o IPF.**

Złoty OTIS 2015 – Laureaci

Tegoroczna ceremonia wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2015” odbyła się 16 kwietnia w Rezydencji Belweder – Klonowa w Warszawie. W tym roku po raz pierwszy w historii Nagrody, ceremonia wręczenia statuetek została połączona z sesją wykładową „Zdrowie – innowacje i kontrowersje”.

Celem tegorocznego spotkania – ceremonii wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2015” oraz wykładów – było zainspirowanie wszystkich uczestników do nowych refleksji i przemyśleń o medycynie.

Uczestnicy wysłuchali wykładów: prof.

Gala wręczenia Nagród Zaufania Złoty OTIS 2015 oraz Złoty OTIS z Diamentami

###Uroczystość wręczenia Nagród Zaufania Złoty OTIS 2015 oraz Złoty OTIS z Diamentami połączona z sesją wykładową „Zdrowie – innowacje i kontrowersje” odbyła się 16 kwietnia 2015 (czwartek) o godz. 9:30.

###Celem spotkania było zainspirowanie wszystkich uczestników do nowych refleksji i przemyśleń o medycynie. Wykłady wiodące wygłosili: prof. Marek Rudnicki (Uniwersytet w Illinois), prof. Włodzimierz Jarmundowicz, prof. Aleksander Sieroń, prof. Barbara Górnicka, dr Wojciech Gryta. Była to okazja do bezpośredniego spotkania z wieloma autorytetami medycyny i farmacji.

Głosowanie Złoty OTIS 2015

To już dwunasta Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”. Zachęcamy do głosowania na najbardziej godne zaufania produkty: preparaty dostępne w aptekach bez recepty, dermokosmetyki i sprzęt medyczny.

W trakcie trwania wśród uczestników czterokrotnie rozlosujemy prezenty: 3 zestawy kosmetyków firmy DERMACOS oraz REJESTRATOR JAZDY PRESTIGO

Za udział głosowaniu prezenty otrzymują uzytkownicy:
tura 1
**zestaw kosmetyków** : Iga Pająk, bozenka, karolka-1987,
**tablet** wędruje do użytkownika lutownica

tura 2
**zestaw kosmetyków** : LAMPARCICA, Kriszken, taabaza,

Nagrody „Złoty OTIS z diamentami” 2015 wręczone!

###8 listopada 2014 r. na Zamku Królewskim w Warszawie podczas uroczystej Gali Polskiego Towarzystwa Lekarskiego zostały wręczone Nagrody Zaufania „Złoty OTIS z Diamentami”.

W II edycji Nagrody Zaufania „Złoty OTIS z Diamentami” jury oceniło programy zdrowotne pod względem ich wartości edukacyjnych lub profilaktycznych. Jury przyznało „Złote OTISY z Diamentami” trzem programom:

• „Nie zawal! Wybierz życie!” (Astra Zeneca)

Złote OTISY z diamentami 2015 przyznane!

###W II edycji Nagrody Zaufania „Złoty OTIS z Diamentami” jury oceniło programy zdrowotne pod względem ich wartości edukacyjnych lub profilaktycznych. Jury przyznało „Złote OTISY z Diamentami” trzem programom:

* **„Nie zawal! Wybierz życie!”** (AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.)
* **„Program wczesnego wykrywania wad słuchu w celu wyrównania szans edukacyjnych dzieci na trzech kontynentach”** (Międzynarodowe Konsorcjum Badań Przesiewowych Słuchu)
* **„Nie tylko moment”** (Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej i Berlin-Chemie/ Menarini Polska Sp.

Laureaci Nagrody Zaufania Złoty OTIS 2014

Poznaliśmy właśnie wszystkie wielkie osobowości, programy i produkty, którym wręczone zostały Nagrody Zaufania Złoty OTIS 2014.

Dlaczego i dla kogo istnienie tej nagrody jest tak ważne? Programy i akcje społeczne tworzone przez firmy są potrzebne polskim pacjentom.

„Złote OTISy z Diamentami” przyznane!

###Za mało uwagi poświęca się profilaktyce, choć wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego Instytut Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” postanowił przyjrzeć się zdrowotnym programom profilaktycznym i edukacyjnym. I wyróżnić najlepsze!

Do tegorocznej Debaty Finałowej Nagrody zostały nominowane trzy programy: „Stop udarom” (Boehringer-Ingelheim), „Servier dla serca” (Servier Polska) oraz „Razem zmieniajmy cukrzycę” (Novo Nordisk).

Jubileuszowy Złoty OTIS 2013 w Belwederze

„10 lat z pasją” to motto przyświecające tegorocznym obchodom Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”. 11 kwietnia 2013 r. jej jubileusz świętowaliśmy w gronie 200 przyjaciół, laureatów i znamienitych gości w warszawskim hotelu „Rezydencja Belweder-Klonowa”.

Sprawdź cholesterol u dziecka!

##Społeczna akcja badań profilaktycznych

11 kwietnia 2013 r. rozpoczęły się badania profilaktyczne dla dzieci w wieku 5-10 lat zagrożonych rozwojem miażdżycy i chorób układu krążenia. Badania są dostępne w 5 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowi i Poznaniu. Warunkiem skorzystania z bezpłatnych badań jest wypełnienie krótkiej ankiety przez rodziców.

– W wielu krajach coraz częściej wykonuje się tego typu analizy. Wysoki poziom cholesterolu u dzieci staje się bowiem coraz poważniejszym problemem.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH