Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

O nas

O nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony www.nazdrowie.pl. Jest ona częścią największej w Polsce platformy multimedialnej poświęconej ochronie i promocji zdrowia. Tworzą ją:

  • ukazujący się od 2003 roku magazyn apteczny “Na zdrowie. Dostępne bez recepty”;
  • miesięcznik farmaceutów “Manager Apteki” ;
  • adresowany do środowiska lekarskiego “Świat Lekarza”.

Platformę multimedialną “Na zdrowie” uzupełniają dwie nagrody:

  • ekspercka Nagroda Profesorów Farmacji wyznaczająca standardy jakie powinny spełniać rzetelne suplementy diety;
  • konsumencka Nagroda Zaufania “Złoty OTIS”, która po sześciu latach istnienia stała się nieformalnym ruchem środowisk konsumentów, organizacji pacjentów, farmaceutów i lekarzy, firm farmaceutycznych oraz mediów promujących zdrowie.

Nagroda Zaufania “Złoty OTIS” jest najważniejszym wyróżnieniem polskiego rynku farmaceutycznego, promującym wiedzę o lekach dostępnych bez recepty i realizującym konkretne akcje i dzieła służące dobru publicznemu.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do współpracy.
Redakcja

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH