Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
System sprzedaży bezpośredniej - opinie aptekarzy

System sprzedaży bezpośredniej – opinie aptekarzy

Wciąż toczy się debata na temat systemu sprzedaży bezpośredniej (SSB) firmy AstraZeneca. Na naszych łamach wypowiadali się w tej sprawie eksperci rynku farmaceutycznego, hurtownicy, a także przedstawiciele firmy AstraZeneca. Teraz czas na opinie farmaceutów pracujących w aptekach.

Regeneracja uszkodzonego stawu

Od niepamiętnych czasów ruch, możliwość przemieszczania się, pokonywania znacznych odległości potrzebne były człowiekowi głównie w celu przetrwania, utrzymania gatunku. Ludzie, którzy w wyniku określonych chorób pozostają częściowo lub całkowicie unieruchomieni, marzą głównie o możliwości poruszania się. Brak ruchu jest tym, co w chorobie doskwiera im najbardziej. Zanimwystąpią jakiekolwiek problemy utrudniające lub uniemożliwiające poruszanie się, należy w porę pomyśleć o odpowiedniej ochronie naszych kości i stawów.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH