Poradnia dla serca
Prawie 10 tysięcy kilometrów w ciągu 8 tygodni przejechała Kardiologiczna Poradnia Servier oferując mieszkańcom 28 miast w całej Polsce bezpłatne badania kardiologiczne.
9 listopada zakończyła się jubileuszowa edycja Ogólnopolskiej Akcji Profilaktyczno – Edukacyjnej “Servier dla Serca”, zorganizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego.
Akcja “Servier dla Serca” odbywała się już po raz piąty. Dzięki jej dotychczasowym edycjom przebadano łącznie 29 446 osób.















