Zaproszenie na konferencję

Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o. wraz z Partnerami zapraszają na konferencję “Nowoczesne technologie IT w medycynie. Bezpieczeństwo jednostek ochrony zdrowia”, która odbędzie się w dniu 27.10.2010 r. w Radisson Blu Hotel w Krakowie, ul. Straszewskiego 17.

Konferencja skierowana jest do właścicieli publicznych i niepublicznych placówek ochrony zdrowia, dyrektorów technicznych, szefów działów IT, głównych informatyków, osób odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa
sieciowego oraz do instytucji i firm zajmujących się finansowaniem usług i technologii placówek ochrony zdrowia.

Prezentowane podczas konferencji tematy ułatwią podejmowanie decyzji, jakie technologie i rozwiązania wybrać w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w obszarze infrastruktury oraz danych w jednostkach ochrony zdrowia.

Organizatorami konferencji są Zakład Systemów Komputerowych ZSK oraz producenci i dystrybutorzy rozwiązań IT dla sektora medycznego: Avnet, C&C Partners Telecom, Fortinet, HP, IBM, Veracomp.

Konferencja będzie akredytowana przez Okręgową Izbę Lekarską w Krakowie.
Uczestnikom przysługiwać będzie 5 pkt edukacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy
dentystów).

Patronat nad konferencją objęła Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie.

Więcej szczegółów na stronie http://seminariait.pl/zsk/

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH