cellulit

Jak się pozbyć cellulitu?

Cellulit to powszechny problem, ponieważ dotyka on około 90% kobiet i niektórych mężczyzn. To dolegliwość niezależna od posiadanego typu sylwetki.

Defekt ten spowodowany jest takimi czynnikami jak: nieprawidłowa dieta, brak aktywności fizycznej, zaburzenia hormonalne, a nawet zaburzenia rytmu snu.

Myśl o odsłonięciu ciała, przeraża niejedną kobietę i odbiera jej pewność siebie. Marka ZO® Skin Health, mając świadomość skali tego problemu, wychodzi na przekór, wprowadzając na rynek preparat, który pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty w walce z cellulitem, zmniejszając jego widoczność i zapobiegając jego wystąpienia w przyszłości.

Oraser® Cellulite Control

Kompozycja składników, która działając przez 24 godziny na dobę, poprawia wygląd i kształt ud. Preparat natychmiast ujędrnia i wyraźnie wygładza skórę, jednocześnie wysmuklając biodra, uda i pośladki. Bogactwo ekstraktu z planktonu przyspiesza metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe, dodatkowo wyszczuplając i napinając skórę.

Składnikiem odpowiedzialnym za wstrzymywanie procesu odkładania zapasów tłuszczowych jest naturalny kompleks pozyskiwany z cukru – izomerat sacharydowy, który ponadto pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Enzym odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu, dodatkowo blokuje obecność alginianu metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny, który co więcej, poprawia mikrokrążenie i redukuje nierówności skórne. Dzięki formule preparatu uzupełnionej o składniki jak kofeina, koenzym A i karnityna, pobudza metabolizm, w celu przyspieszenia rozkładu tkanki tłuszczowej.

Najważniejsze składniki Oraser® Cellulite Control:

  • Ekstrakt z planktonu: stymuluje metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe. Wyszczupla oraz napina skórę.
  • Izomerat sacharydowy: hamuje proces odkładania nowych zapasów tłuszczowych w ciągu nocy, gromadzących się w związku z zaburzonymi rytmami okołodobowymi ciała. Stymuluje produkcję nowego kolagenu, dodatkowo ujędrniając skórę.
  • Alginian metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny: poprawia mikrokrążenie i fakturę skóry blokując enzym odpowiedzialny za gromadzenie tłuszczu (lipazę lipoproteinową – LPL).
  • Fosfatydylocholina: usprawnia pracę lipaz rozkładających tłuszcz. Powszechnie wykorzystywana w zabiegach mezoterapii.
  • Kofeina, koenzym A i karnityna: stymulują metabolizm, by przyspieszyć rozkład tkanki tłuszczowej.
  • Wyciąg z chrzęścicy kędzierzawej (Chondrus crispus): natychmiast ujędrnia i napina skórę, widocznie poprawiając jej fakturę i wygląd obszarów dotkniętych cellulitem.
  • Gliceryna i betaina: utrzymują odpowiednie nawodnienie skóry i przywracają poprawne działanie bariery skórnej.
Rate this post

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH