Szóstka na piątkę – Mazda 6


Jeśli marzysz o szybkim i zrywnym aucie, wyróżniającym się piękną sylwetką i estetyczną tapicerką, to Mazda 6 jest samochodem w sam raz dla Ciebie…

  • ###Auto z klasą
    Nowa Mazda, już na pierwszy rzut oka, sprawia wrażenie auta z klasą. Zgrabnie zarysowana linia nadwozia, drapieżny przód i potężny, 500 litrowy bagażnik zaprojektowane zostały z myślą o wymagającym kliencie. Emocje wzbudza już samo wnętrze auta. Wystarczy, że do niego wsiądziesz, a zrozumiesz, co mam na myśli. Wygodne, regulowane fotele, zgrabna i idealnie leżąca w dłoniach kierownica, liczne schowki i bardzo dobrej jakości sprzęt grający sprawiają, że nawet krótkiej jazdy Mazdą 6 nie da się zapomnieć.

Zrywna i bezpieczna
Ale przecież nie wygląd auta jest najważniejszy. Zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i komfortu jazdy, Mazda 6 spisuje się na piątkę. Producenci, dbając o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, wyposażyli ją w sześć poduszek powietrznych, specjalne zagłówki, które redukują ryzyko urazów kręgosłupa oraz we wspomagający hamowanie system antypoślizgowy ABS z rozdziałem siły hamowania EBD i wspomaganiem hamowania awaryjnego EBCA, a także w systemy kontroli trakcji TCS i stabilizacji toru jazdy DSC. Jeśli chodzi o osiągi na trasie, niewiele aut jest w stanie jej dorównać. Wyposażona w najnowszej konstrukcji czterocylindrowy, 16 zaworowy, aluminiowy silnik, Mazda 6 ma doskonałe przyspieszenie. Sama się przekonałam, że nie trzeba wcale redukować biegów, żeby kogoś wyprzedzić! Wszelkie manewry ułatwiał mi system wspomagania kierownicy, niezwykła zwrotność tego dużego samochodu i idealnie zamontowane lusterka, dzięki którym zaparkowanie nawet w najciaśniejszym miejscu, okazało się banalnie proste.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH