Szanowni Państwo,
Ze względu na epidemię, ulegnie zmianie termin XVII Gali Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”, planowanej pierwotnie na 16 kwietnia 2020.
O nowym terminie i miejscu dorocznej ceremonii, poinformujemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Za niedogodności przepraszam, za zrozumienie dziękuję
Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły Nagrody
Wakacje pełne niespodzianek

Wakacje pełne niespodzianek

Warto przed urlopem zastanowić się wspólnie, jak wyglądają nasze możliwości finansowe, nasze chęci i zainteresowania oraz w jaki sposób je połączyć, by wszyscy członkowie rodziny spędzili miło czas.
Wakacje to okres, z którym każdy – i duży, i mały – wiąże wiele oczekiwań, czasem trudnych do spełnienia. Letnie miesiące wiążą się z pytaniem – w jaki sposób spędzić urlop, by wszyscy byli zadowoleni? Jednoznacznej odpowiedzi jednak nie ma, tak jak nie ma cudownej recepty na udane wakacje. Warto jeszcze przed urlopem zastanowić się wspólnie, w jaki sposób go zaplanować, by wszyscy członkowie rodziny spędzili miło czas.
Wakacyjne upodobania dzieci różnią się w zależności od wieku. Niemowlęciu do szczęścia potrzeba tylko bliskości rodziców, zaś starszemu dziecku więcej atrakcji i niespodzianek.

Prawdziwa magia świąt

Prawdziwa magia świąt

W tym roku będzie cudownie – obiecujemy sobie solennie. Będzie rodzinnie i miło, będzie czas na rozmowy, wspomnienia, będzie najpiękniej ubrana choinka, a na stole same ulubione potrawy… „Mamo, a kiedy przyjdzie Mikołaj?” – to pytanie potrafi nawet największego marzyciela sprowadzić na ziemię.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH