Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
Wakacje pełne niespodzianek

Wakacje pełne niespodzianek

Warto przed urlopem zastanowić się wspólnie, jak wyglądają nasze możliwości finansowe, nasze chęci i zainteresowania oraz w jaki sposób je połączyć, by wszyscy członkowie rodziny spędzili miło czas.
Wakacje to okres, z którym każdy – i duży, i mały – wiąże wiele oczekiwań, czasem trudnych do spełnienia. Letnie miesiące wiążą się z pytaniem – w jaki sposób spędzić urlop, by wszyscy byli zadowoleni? Jednoznacznej odpowiedzi jednak nie ma, tak jak nie ma cudownej recepty na udane wakacje. Warto jeszcze przed urlopem zastanowić się wspólnie, w jaki sposób go zaplanować, by wszyscy członkowie rodziny spędzili miło czas.
Wakacyjne upodobania dzieci różnią się w zależności od wieku. Niemowlęciu do szczęścia potrzeba tylko bliskości rodziców, zaś starszemu dziecku więcej atrakcji i niespodzianek.

Prawdziwa magia świąt

Prawdziwa magia świąt

W tym roku będzie cudownie – obiecujemy sobie solennie. Będzie rodzinnie i miło, będzie czas na rozmowy, wspomnienia, będzie najpiękniej ubrana choinka, a na stole same ulubione potrawy… „Mamo, a kiedy przyjdzie Mikołaj?” – to pytanie potrafi nawet największego marzyciela sprowadzić na ziemię.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH