2010 rok - komentarze...

2010 rok – komentarze…

To będzie ważny rok. Po pierwsze dlatego, że będziemy wybierali prezydenta. Polacy odpowiedzą na kilka pytań. Ocenią obecnego prezydenta – Lecha Kaczyńskiego. Zobaczymy, ile są warte sondaże i badania opinii publicznej. Większość z nich nie daje Lechowi Kaczyńskiemu szans na reelekcję. Zostało jeszcze sporo czasu na poprawę notowań, a poza tym przed poprzednimi wyborami sondaże także nie faworyzowały tego kandydata.

Barcelona w Warszawie

Barcelona w Warszawie

Dynamiczny rozwój piłkarskiej infrastruktury w Polsce spowodował, że staliśmy się partnerem dla piłkarskiej Europy w organizacji rozgrywek dziecięcych i młodzieżowych. W maju odbył się w Warszawie wielki międzynarodowy turniej, który ze względu na drużyny biorące w nim udział, można śmiało określić dziecięcą Ligą Mistrzów. W roczniku 11-latków wygrała FC Barcelona, dając wszystkim lekcję pięknego i skutecznego futbolu.

Zamknięte boiska

Polscy sportowcy, a przede wszystkim kibice i wszyscy, którzy kochają sport, całymi latami czekali na piękne, nowoczesne obiekty sportowe. Nasi reprezentanci, wyjeżdżając za granicę na zawody, najpierw długo przyglądali się świetnie funkcjonującym obiektom, jakich nie mieli okazji zobaczyć w Polsce, a dopiero później zaczynali myśleć o rywalizacji sportowej. Były nawet uwagi do naszych piłkarzy, kiedy przed jednym z ważnych meczów wyszli na murawę stadionu z aparatami fotograficznymi, aby zrobić zdjęcia z pobytu na tak pięknym obiekcie.

Europejska jakość

Europejska jakość

Kompletowanie reprezentacji Polski na Euro 2012 całkowicie przesłoniło inne działania różnych ekip przygotowujących się do tej ważnej imprezy. Prowadzone w naszym kraju intensywne treningi dla stewardów stadionowych wydały pierwszych stu adeptów. Kolejne szkolenie dotyczy setek wolontariuszy, którzy podczas mistrzostw będą pomagać wszystkim odwiedzającym nasz kraj.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH