Barcelona w Warszawie

Barcelona w Warszawie

Dynamiczny rozwój piłkarskiej infrastruktury w Polsce spowodował, że staliśmy się partnerem dla piłkarskiej Europy w organizacji rozgrywek dziecięcych i młodzieżowych. W maju odbył się w Warszawie wielki międzynarodowy turniej, który ze względu na drużyny biorące w nim udział, można śmiało określić dziecięcą Ligą Mistrzów. W roczniku 11-latków wygrała FC Barcelona, dając wszystkim lekcję pięknego i skutecznego futbolu.

Zamknięte boiska

Polscy sportowcy, a przede wszystkim kibice i wszyscy, którzy kochają sport, całymi latami czekali na piękne, nowoczesne obiekty sportowe. Nasi reprezentanci, wyjeżdżając za granicę na zawody, najpierw długo przyglądali się świetnie funkcjonującym obiektom, jakich nie mieli okazji zobaczyć w Polsce, a dopiero później zaczynali myśleć o rywalizacji sportowej. Były nawet uwagi do naszych piłkarzy, kiedy przed jednym z ważnych meczów wyszli na murawę stadionu z aparatami fotograficznymi, aby zrobić zdjęcia z pobytu na tak pięknym obiekcie.

Europejska jakość

Europejska jakość

Kompletowanie reprezentacji Polski na Euro 2012 całkowicie przesłoniło inne działania różnych ekip przygotowujących się do tej ważnej imprezy. Prowadzone w naszym kraju intensywne treningi dla stewardów stadionowych wydały pierwszych stu adeptów. Kolejne szkolenie dotyczy setek wolontariuszy, którzy podczas mistrzostw będą pomagać wszystkim odwiedzającym nasz kraj.

Zdrowe kopanie

Gra w drużynie piłki nożnej sprawia, że mężczyźni stają się bardziej pewni siebie i entuzjastycznie nastawieni do życia.

Badania przeprowadzone na ponad 100 ligowych graczach z północno-zachodniej Anglii przez naukowców z University of Nottingham sugerują, że sport może poprawić zdrowie psychiczne mężczyzn cierpiących z powodu takich problemów jak depresja.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH