Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
Jesteś pępkiem świata

Jesteś pępkiem świata

Kobiety w ciąży, oprócz odpowiedniej diety i trybu życia, ze szczególną troską muszą dbać o swoją skórę. Priorytetem przy wyborze odpowiedniej linii kosmetycznej powinny być receptury zapewniające całkowite bezpieczeństwo stosowania.

Giełda płci

Kobiety, wybierając partnerów życiowych, kierują się własną atrakcyjnością. Im większe mniemanie mają o sobie, tym większe wymagania musi spełnić mężczyzna – informują psycholodzy amerykańscy.

Wielu naukowców uważało dotąd, że kobiety poszukując partnerów kierują się relacją, w jaką chcą wejść – czy miałby to być stały związek, czy tylko przelotny. W zależności od tego miałyby poszukują adekwatnych partnerów.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH