Media i Zdrowie

**Laureatkami tegorocznej Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” są: Katarzyna Pinkosz i Monika Zalewska.**

Nagrodę dziennikarską przyznają większością głosów laureaci poprzednich edycji Nagrody Zaufania. Do tego grona należą: Dorota Romanowska („Newsweek Polska”), Dariusz Dewille (Polsat), Marek Nowicki (TVN), Paweł Walewski („Polityka”), Artur Wolski (Program Pierwszy Polskiego Radia), Maciej Świtoński (TVP), Sławomir Zagórski („Gazeta Wyborcza”), Beata Prasałek („Poradnik Domowy”) i Ewa Podolska (TOK FM).

Katarzyna Pinkosz

Bezpłatna prasa

Jedną z najcenniejszych wartości dla każdego człowieka jest jego zdrowie. Ładnie i trafnie ujął to Jan Kochanowski w pierwszych słowach fraszki „Szlachetne zdrowie…”. Im większy mamy bagaż doświadczeń, tym bardziej doceniamy to wszystko, co służy pielęgnowaniu zdrowia. Im więcej posiadamy wiedzy, jak się o nie troszczyć, tym skuteczniej będziemy to robić. Niezbędne jest wyrabianie w sobie nawyków, które będą służyły zachowaniu dobrego zdrowia przez wiele lat. Niektórzy z nas potrzebują bodźców, które często przypominałyby im o właściwym odżywianiu, ruchu na świeżym powietrzu, ćwiczeniu umysłu, dbaniu o przeżycia duchowe, pielęgnowaniu relacji z osobami bliskimi itp.

Jubileusz 60-lecia PTFarmu

30 listopada 2007 roku Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne obchodziło jubileusz 60-lecia. Organizatorzy, Zarząd Główny Towarzystwa z prezesem prof. dr hab. Januszem Plutą na czele, zadbali o znakomitą oprawę uroczystości, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Były odznaczenia, koncert i wykłady poświęcone historii. O znaczeniu, sukcesach i problemach towarzystwa w jego powojennej historii mówił prof. dr hab. Witold Wieniawski. Wielu zasłużonych członków wspominał jako mistrzów bądź przyjaciół. Kolejny wykład, który miałam przyjemność wygłosić, dotyczył najstarszych dziejów towarzystwa.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH