Skup się na sobie, czyli sztuka medytacji

Życie w stałym pędzie. Natłok bodźców. Ciągłe myślenie o tym co było i co będzie. Zatrzymaj się i skup na sobie samym. Naucz się medytacji, która trenuje umysł i ciało, polepszając jakość życia.

Medytacja to metoda spojrzenia w głąb siebie, skupienia myśli na nas samych. To bycie ze sobą. To zdolność do cieszenia się samotnością i bycia szczęśliwym ze sobą.

Joga masaż Marcus Bongart sposoby na stres

Sposoby na stres: medytacja i zrelaksowany umysł w pracy

Qigong, joga, tai chi – łagodne ćwiczenia połączone z medytacją działają korzystnie na motywację i koncentrację pracowników. Przetestowali to już pracownicy firm skandynawskich. Polskie firmy coraz częściej w swoich siedzibach tworzą strefy medytacji i zapraszają specjalistów, którzy mają pomóc kadrze odprężyć się w pracy.

masaż tajski

Medytacja zamiast urlopu plaży? Nowy trend wypoczynku

W ostatnim czasie obserwuje się trend, w którym odchodzi się od typowych form wypoczynku podczas urlopów. Leżenie plackiem na plaży zastępują medytacja i ćwiczenia. Zaś niezdrowe nawyki jedzeniowe, ustępują zróżnicowanej diecie, bogatej w warzywa i owoce. Dla wielu Polaków wypoczynek w tłumie plażowiczów staje się dodatkowym obciążeniem, i zamiast wracać wypoczętym do pracy i codziennych obowiązków,

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH