Stres komórkowy
Ludzie uzależniają się od swoich telefonów komórkowych, stają się bardziej zestresowani i zirytowani – pokazują badania prezentowane na stronach BBC.
Doktor David Sheffield z University of Staffordshire, znalazł powiązania pomiędzy
takimi zachowaniami a używaniem telefonów komórkowych w 16% przypadków
spośród 106, które przestudiował. Badania pokazały także, że ciśnienie krwi
spadało u osób, które zrezygnowały z używania “komórek”. Z drugiej strony
operatorzy telefoniczni starają się kreować wizerunek “komórek” jako narzędzi





