Intymny temat

Poruszany dzisiaj temat należy do nieco wstydliwych, a już na pewno nie bywa omawiany w towarzystwie, lecz głównie w intymnym zaciszu gabinetu lekarskiego.
Spróbuję przybliżyć czytelnikom istotę problemu stanów zapalnych narządu rodnego, które zaliczają do najczęstszych jego schorzeń.

Wenusowe witaminy

Troska, którą matka otacza swoje dziecko, rozpoczyna się już w ciąży, najczęściej około szóstego–ósmego tygodnia. W tym okresie większość kobiet zgłasza się do lekarza ginekologa. Niestety, zdarza się, że wówczas jest już za późno na wiele działań prewencyjnych. Instytut Matki i Dziecka zaleca roztoczenie opieki lekarskiej nad kobietą jeszcze przed poczęciem dziecka.

Przychodzi baba do lekarza, czyli – poznajmy się

Nie twierdzę oczywiście, że baba powinna biec do lekarza z każdym katarem, który rzeczywiście można wyleczyć prostymi środkami. Ale życie bywa ciężkie a medycyna bardziej skomplikowana niż to wynika z kolorowych pisemek dla pań. Toteż jeśli „samoleczenie” nie daje efektów, albo po krótkim okresie poprawy samopoczucia dolegliwości znów się pojawiają, trzeba jednak udać się do lekarza.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH