BioLuteina Plus laureatem Nagrody Profesorów Farmacji

**Piąta edycja Nagrody Profesorów Farmacji była nietypowa, bowiem nagrody zostały przyznane dwuetapowo.**
W pierwszym etapie wyróżniono preparat [**Chela-Mag B6**](/news/chela-mag-b6-laureatem-nagrody-profesorow-farmacji “Chela-Mag B6 laureatem Nagrody Profesorów Farmacji”), w drugim etapie dwa preparaty firmy Lek-Am: BioLuteina Plus oraz [**Furoxin**](/news/furoxin-laureatem-nagrody-profesorow-farmacji “Furoxin laureatem Nagrody Profesorów Farmacji”).

Leki do domu

Sprzedaż leków i produktów z zakresu tzw. samoleczenia (OTC) w aptekach otwartych wzrosła w styczniu 2007 roku w porównaniu do stycznia 2006 roku o 15,2 proc. – poinformowała poniedziałkowym komunikacie firma monitorująca rynek farmaceutyczny, IMS Health.

W skali 12 miesięcy, zakończonych na styczniu 2007 r., największy wpływ na wzrost rynku miała klasa preparatów stosowanych w chorobie przeziębieniowej (produkty te odpowiadają za ponad 20 proc. wzrostu tego segmentu rynku), a także preparaty przeciwbólowe i stosowane w chorobach układu pokarmowego

Perła Dermatologii Estetycznej

Linia Revalid(r) to zestaw nowoczesnych szwajcarskich preparatów, które odpowiadają na wszystkie potrzeby włosów, wzmacniając także paznokcie i działając korzystnie na ogólny stan naszej skóry.

W skład linii wchodzą doustne kapsułki oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów: szampon, balsam, krem i tonik. Poszczególne preparaty uzupełniają się i wzajemnie wzmacniają swoje działanie. W kapsułkach Revalid(r) zastosowano unikalną formułę chelatową, która umożliwia tworzenie dwufunkcyjnych związków z innymi substancjami.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH