Grzybica stóp

Grzybica stóp jest najczęstszą infekcją grzybiczą i dotyczy aż 70 proc. populacji świata. Wyróżniamy jej trzy postacie kliniczne: międzypalcową, dyshydrotyczną (potnicową) i hyperkeratotyczną (złuszczającą).

Opiekun na przycisk

Niemal 13 procent polskiej populacji to osoby powyżej 65. roku życia. Dla osób
starszych, przewlekle chorych i pozostających czasowo bądź stale w domu
stworzono nową na polskim rynku usługę pozwalającą na szybkie wezwanie pomocy w nagłych wypadkach.

System teleopieki “Linia życia” – gwarantuje, że w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia za pośrednictwem jednego przycisku pacjenci mogą połączyć się z Centrum Alarmowym. Teleopiekunowie w przypadku takiego wywołania wzywają pomoc.

Choroby reumatyczne warto leczyć

W Polsce na choroby reumatyczne cierpi około 19% populacji, zarówno dorosłych, jak i dzieci – informuje Federacja Stowarzyszeń Chorych na Choroby Reumatyczne. A są one najczęstszą przyczyną przewlekłego bólu, niepełnosprawności i kalectwa. Nowoczesne leczenie bardziej się opłaca niż pozorne oszczędzanie na terapii bo pozwala chorym prowadzić aktywne życie.

Współczesne leki hamują rozwój choroby, cierpiący na schorzenia reumatyczne zachowują sprawność, pozwalającą na podjęcie pracy zawodowej. Tym samym nie obciążają budżetu zwolnieniami lekarskimi i rentami – twierdzi Federacja.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH