Marsjanki Kosmożelki laureatem Nagrody Profesorów Farmacji

Przyszedł czas na jubileuszową X edycję Nagrody Profesorów Farmacji.

Jak co roku, poświęcona jest suplementom diety, które w dobie XXI wieku są szeroko rozpowszechniane na polskim rynku farmaceutycznym. W niniejszej edycji konkursu pozytywnie oceniono suplementy diety, które spełniają wszelkie standardy stawiane dobrym produktom i wyróżniają się na tle innych. Są bezpieczne dla zdrowia pacjentów oraz wywierają prozdrowotny wpływ na ludzki organizm. Więcej o Nagrodzia Profesorów Farmacji

Marsjanki Kosmożelki

Aby organizm dziecka mógł się prawidłowo rozwijać i budować nowe tkanki, konieczna jest zdrowa i zbilansowana dieta – odpowiednia kompozycja białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i składników mineralnych w odpowiednich ilościach i proporcjach. Z badań Instytutu Żywności i Żywienia jednoznacznie wynika, że we wszystkich grupach wiekowych występują niedobory wapnia, który ma istotny wpływ na budowę mocnego kośćca. Szczególne zapotrzebowanie na ten pierwiastek mają dzieci. Marsjanki Kosmożelki to przeznaczony dla dzieci od 3. r. ż. suplement diety w formie owocowych żelek. Zawiera witaminy i składniki mineralne, a także kompleks BoneActive – Mocne Kości (wzbogacony w wapń i witaminę D3) niezbędny do prawidłowego wzrostu i rozwoju fizjologicznego dzieci. Witaminy i składniki mineralne mają istotny wpływ na zdrowie, ogólną witalność i odporność najmłodszych. Warto go polecić szczególnie dzieciom narażonym na stres (np. podczas intensywnej nauki), będącym w okresie dojrzewania i intensywnego wzrostu bądź w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego. W niniejszej edycji konkursu zwrócono również uwagę na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Więcej o produkcie Marsjanki Kosmożelki

Spośród suplementów diety zgłoszonych do 10. edycji konkursu oceniający eksperci wybrali dziewięć i przyznali im Nagrodę Profesorów Farmacji. Wyróżnione zostały następujące preparaty (przedstawiane w kolejności alfabetycznej):
Arthroblock®
Colosan Ex®
Flexagen™
LenVitol
Ligunin®
Liverol
Marsjanki Kosmożelki
MenoPrim
Platinum Omega-3 fish

4.8/5 - (315 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH