Jakość Roku 2011!

Polfa Tarchomin S.A. uzyskała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011

Kapituła Programu „JAKOŚĆ ROKU” w dniu 24 stycznia 2012 roku, przyznała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 dla Tarchomińskich Zakładów Farmaceutycznych „Polfa” Spółka Akcyjna.

Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. docenili wysokie standardy
działalności Polfy Tarchomin S.A. a szczególnie:

skuteczną realizację przyjętej polityki jakości;
pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne;
klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie;
wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów/usług;
efektywność zarządzania organizacją;
nieustanne dążenie do optymalizacji pracy.

Dodatkowo tytułem JAKOŚĆ ROKU Produkt 2011 wyróżniono grupę penicylinowych antybiotyków doustnych oraz suplement diety Osłonik MAX – produkty Polfy Tarchomin S.A.

„Jesteśmy dumni z tak dobrej oceny naszej Spółki oraz naszych produktów, będziemy dokładać wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom szeroką gamę wysokiej jakości leków w korzystnej cenie.” – powiedziała Pani Halina Lachowska, Prezes Zarządu Polfy Tarchomin S.A.

Polfa Tarchomin jest liderem w produkcji antybiotyków, pierwsze gramy tej substancji wytworzyła już w 1948 roku.
To wieloletnie doświadczenie w produkcji leków przeciwbakteryjnych do stosowania wewnętrznego oraz innowacyjna technologia sprawiły, że Spółka może pochwalić się wysoką jakością swoich produktów. Wytwarzane specyfiki, w tym 18 antybiotyków iniekcyjnych, 16 leków doustnych w postaci tabletek oraz 2 w postaci zawiesiny, ratują zdrowie i życie wielu pacjentom.

W 2010 roku Polfa Tarchomin wdrożyła do produkcji nowe antybiotyki penicylinowe w postaci zawiesin doustnych do stosowania w infekcjach bakteryjnych u dzieci. Antybiotyki te uzyskały uznanie lekarzy i małych pacjentów również ze względu na dobry smak zawiesin.

Polfa Tarchomin w 2011 roku uzupełnia swoją ofertę wprowadzając na rynek najnowocześniejszy probiotyk Osłonik Max, standardowo zalecany, jako osłona flory bakteryjnej przewodu pokarmowego w trakcie antybiotykoterapii.

Wyróżniony nagrodą JAKOŚĆ ROKU PRODUKT 2011 Osłonik Max już w pierwszych dniach wprowadzania na rynek został doceniony przez lekarzy, farmaceutów i pacjentów. To suplement diety, który można nabyć w aptekach bez recepty. Posiada zarówno formę kapsułek, jak i saszetek, co umożliwia stosowanie go przez dorosłych oraz dzieci już od 6 miesiąca życia.
Jego unikatowy skład zawierający pałeczki kwasu mlekowego, drożdże oraz inulinę zapewnia maksymalną osłonę dla przewodu pokarmowego w trakcie kuracji.

Polfa Tarchomin S.A. dostarcza pacjentom w Polsce i na świecie bezpieczne oraz skuteczne leki o najwyższej jakości w korzystnych cenach. Nieustannie dąży do podnoszenia standardów jakości i rozwoju swojej oferty inwestując w prace badawcze nad nowymi produktami
i formami leków.

5/5 - (90 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH