Arthroblock® laureatem Nagrody Profesorów Farmacji

Przyszedł czas na jubileuszową X edycję Nagrody Profesorów Farmacji.

Jak co roku, poświęcona jest suplementom diety, które w dobie XXI wieku są szeroko rozpowszechniane na polskim rynku farmaceutycznym. W niniejszej edycji konkursu pozytywnie oceniono suplementy diety, które spełniają wszelkie standardy stawiane dobrym produktom i wyróżniają się na tle innych. Są bezpieczne dla zdrowia pacjentów oraz wywierają prozdrowotny wpływ na ludzki organizm. Więcej o Nagrodzie Profesorów Farmacji

Arthroblock®

Arthroblock® jest preparatem, który korzystnie wpływa na ochronę, wzmocnienie i regenerację stawów. Wraz z wiekiem tkanka łączna traci zdolność do odbudowywania swych struktur, czyli stawów, więzadeł, ścięgien czy różnych powięzi. Głównymi sprawcami ich uszkodzeń są wolne rodniki tlenowe. Dlatego też tak istotna jest obecność antyoksydantów (np. witaminy C) w codziennej diecie. Arthroblock® to innowacyjny suplement diety, który zawiera aż siedem różnych substancji czynnych. Należy do nich m.in. kwas hialuronowy, który posiada bardzo dużą zdolność do wiązania wody. Przyjmuje on postać żelu – gęstej, lepkiej mazi zapewniającej odpowiednie smarowanie elementów aparatu ruchu. Zarówno siarczan glukozaminy, jak i siarczan chondroityny zawarte w preparacie dostarczają aminocukrów, czyli składników niezbędnych do budowy i prawidłowego funkcjonowania stawów. Regenerują one chrząstkę i wspomagają produkcję mazi stawowej. Stany zapalne stawów łagodzi ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale L.), a wszelkie dolegliwości współtowarzyszące – ekstrakt z kadzidłowca (Boswellia serrata).

Więcej o produkcie Arthroblock®

Spośród suplementów diety zgłoszonych do 10. edycji konkursu oceniający eksperci wybrali dziewięć i przyznali im Nagrodę Profesorów Farmacji. Wyróżnione zostały następujące preparaty (przedstawiane w kolejności alfabetycznej):
Arthroblock®
Colosan Ex®
Flexagen™
LenVitol
Ligunin®
Liverol
Marsjanki Kosmożelki
MenoPrim
Platinum Omega-3 fish

4.3/5 - (105 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH