Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Kosmetyki dla dzieci

Kosmetyki dla dzieci powinny być delikatne i bezpieczne dla skóry oraz spełniać najwyższe kryteria jakości. Znając specyfikę skóry dziecięcej, można stworzyć odpowiednie produkty, które z jednej strony będą pielęgnowały skórę, a z drugiej nie będą zaburzały jej prawidłowego rozwoju.
Budowa skóry noworodków i niemowląt różni się znacznie od skóry osób dorosłych. Dzieci rodzą się ze skórą niedojrzałą, a różnice w budowie są tym większe, im młodsze jest dziecko. Proces dojrzewania skóry trwa do 2-3. roku życia.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH