Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Podaruj 1% podatku

Fundacja Pomocy Przewlekle i Nieuleczalnie Chorym „Jedni Drugim” od czterech lat skupia przyjaciół, których łączy chęć niesienia pomocy chorym, ich rodzinom i opiekunom.

Chcemy umożliwić spędzenie najtrudniejszych, często ostatnich chwil w gronie najbliższych, dlatego wspieramy hospicjum domowe ST. Vincent Medical Center. Ta placówka opiekuje się także cierpiącymi przewlekłe choroby układu oddychania. Naszą misję realizujmy w głównej mierze przez zakup sprzętu medycznego dla chorych i placówek medycznych.

Pomóż nam pomagać innym, ofiaruj 1% podatku
www.jednidrugim.pl
KRS 0000287052

Zdrowa Gmina

**Zachorowalność na nowotwory w Polsce jest wciąż niepokojąca. Polacy niechętnie korzystają z bezpłatnych badań profilaktycznych. Pilotażowa edycja konkursu Zdrowa Gmina pokazała, że zaangażowanie gmin w budowanie świadomości zdrowotnej wśród mieszkańców przynosi rezultaty. Dlatego Polska Unia Onkologii kontynuuje program Zdrowa Gmina, rozszerzając go na kolejne województwa.**

Stop dopalaczom

**W sejmie przegłosowano projekt ustawy uniemożliwiającej produkcję dopalaczy i handel nimi.**

Projekt ustawy przewiduje zakaz wytwarzania jakichkolwiek substancji (niezależnie od ich stanu fizycznego i źródła pochodzenia, w tym roślin, grzybów oraz ich części) lub produktów, które mogą być używane jak środki odurzające lub substancje psychotropowe i obrotu nimi na terenie Polski.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH