Wygrał, ale to… nie zwycięstwo
Tomek od kilku lat jeździ na wózku. Ma 21 lat i dyplom technika farmacji. Jednak na razie nie ma gdzie zrobić stażu, gdyż żadna apteka w Polsce nie jest przystosowana do tego, by pracowały w niej osoby niepełnosprawne.
Autor Na Zdrowie | apteka, ból mięśni, choroby przewlekłe, dofinansowanie, dokształcanie, dystorfia, farmaceuta, niepełnosprawni, problem, rodzina, STANISŁAW PIECHULA, staż apteczny | Farmacja |
Tomek od kilku lat jeździ na wózku. Ma 21 lat i dyplom technika farmacji. Jednak na razie nie ma gdzie zrobić stażu, gdyż żadna apteka w Polsce nie jest przystosowana do tego, by pracowały w niej osoby niepełnosprawne.