Rak nie boli

3 grudnia w krakowskich Fortach Kleparz odbył się wieczór rozpoczynający jedną z największych akcji prospołecznych, organizowanych w województwie małopolskim. Wieczór ten przebiegał pod hasłem „Rak nie boli. Badaj się i żyj”. Swoją obecnością tę specjalną okazję uświetnili artyści, gwiazdy show biznesu, świata mody, przedstawiciele nauki.

Wieczór poprowadził Daniel Grzyb współpracujący z TVN i radiem Eska Kraków. Event rozpoczął się wygłoszeniem referatu przez prof. dr. hab.med. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Marka Pawlickiego na temat czynników ryzyka i profilaktyki nowotworowej. Uczestnicy mogli zasięgnąć informacji na temat nowoczesnych technologii wykorzystywanych przy diagnozie zmian skórnych oraz nowotworów jamy ustnej.

Jednym z ważniejszych elementów wieczoru była aukcja przedmiotów należących do znanych osobistości, z której dochód został przekazany Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i przeznaczony na zakup wózka inwalidzkiego dla podopiecznej Fundacji. Podczas licytacji zebrani goście mogli zakupić m.in. bursztynową biżuterię autorstwa Eugeniusza Salwierza, niesamowite buty Marii Peszek, w których piosenkarka wystąpiła na ponad 50 koncertach oraz przepiękną sukienkę projektu Agaty Wójtkiewicz. Jednym z kluczowych punktów programu był pokaz mody projektantki, podczas którego zebrani mogli podziwiać wspaniałe kreacje prezentowane przez modelki z agencji RORES MODELS. Nad dodatkami, czyli makijażem i fryzurami modelek czuwał sam Oskar Bachoń.

4.3/5 - (224 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH