Dieta na miarę

Zdrowy styl życia, dieta bogata w świeże, nieprzetworzone produkty lub odpowiednia dawka ruchu. Codziennie staramy się dokonywać świadomych wyborów, które pomogą cieszyć się dobrym samopoczuciem i idealną sylwetką. Jak jednak znaleźć wygodny program dietetyczny skrojony pod siebie?

Odpowiedzią na te pytania jest Peater – nowa platforma online, która proponuje całkowicie innowacyjne, w pełni spersonalizowane podejście do żywienia.

Każdy z nas jest inny. To właśnie poznanie indywidualnych potrzeb organizmu pomaga cieszyć się dobrym zdrowiem oraz utrzymać idealną wagę. Świadome jedzenie powinno sprawiać przyjemność, odnajdywaną w smaku ulubionych potraw. Tymczasem często zapominamy o ogromnej roli jedzenia w życiu. Wychodzimy z domu bez śniadania. W pracy przegryzamy na lunch kanapkę. Zapominamy o jedzeniu warzyw i owoców. Sięgamy po wysokoprzetworzone produkty. Tłumaczymy się brakiem czasu i motywacji.

Jednak zdrowe odżywianie wcale nie musi być ani czasochłonne, ani wiązać się z wyrzeczeniami. Z pomocą przychodzi Peater. To rozwiązanie zaprojektowane przez doświadczonych dietetyków, znakomitych kucharzy i wybitnych programistów.  Pomaga schudnąć lub osiągnąć inny cel związany z odżywianiem. Dostarcza plany dietetyczne online, uwzględnia aktywność fizyczną, ułatwia zakupy i gotowanie dla rodziny.

Projekt „ja”

Peater to innowacyjny system, który przy doborze odpowiedniego menu bierze pod uwagę nie tylko podstawowe informacje o użytkowniku (wzrost, waga, cel diety). Pyta również m.in. o tryb pracy, dodatkowe aktywności każdego dnia czy poziom umiejętności kulinarnych. Dzięki temu pozwala osiągnąć wymarzony cel łatwiej i przyjemniej.

Dieta dla każdego

Peater proponuje aż 12 różnorodnych planów dietetycznych. Znajdziemy dietę na redukcję wagi, wegetariańską, dla aktywnych. Jest także plan dla oszczędnych. Są również wersje dla cukrzyków czy chorych na Hashimoto.

Wygoda

Codziennie możemy trzymać się zaproponowanego jadłospisu albo wybierać dania z bazy ponad 2 tysięcy przepisów. Każdy z nich posiada czytelne wskazówki przygotowania. Potrzebne składniki odmierzymy za pomocą praktycznego systemu miar np. szklanki lub łyżki. W wybranym daniu możemy z łatwością wymienić poszczególne składniki lub
na stałe wykluczyć je z diety. Dodatkowo, Peater przypomina o godzinach posiłków i motywuje do picia odpowiedniej ilości wody. Pomaga błyskawicznie stworzyć listę zakupów, pozwala gotować dla rodziny i wspiera podejście „zero waste”.

Plan dietetyczny inny niż dotychczas

Przejście na dietę nie musi się wiązać z wyrzeczeniami. Sporadyczny „cheat meal” czy wizyta znajomych nie muszą powodować wyrzutów sumienia. Teraz wystarczy wprowadzić odpowiednie informacje, żeby Peater zmienił kaloryczność osobistego planu czy wyliczył porcje posiłków dla całej rodziny. Możemy również dodawać zrealizowane treningi i aktualizować zapotrzebowanie energetyczne organizmu na dany dzień.

Jak zacząć korzystać z Peatera?

Wystarczy założyć indywidualne konto na stronie www.peater.net. Miesięczny dostęp do platformy kosztuje 39 zł.

Platforma Peater jest dostępna w Polsce, w Rosji oraz na Ukrainie.

informacja prasowa: BrandLab

5/5 - (2 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH