Trenuj z Jackiem Wszołą


Płaski i umięśniony brzuch – o tym marzy chyba każda z nas.
Jacek Wszoła, stworzył zestaw ćwiczeń, które stosowane systematycznie, pomogą Ci pozbyć się zbędnych wypukłości i fałd na brzuchu.
Aby rezultat był widoczny, powinnaś ćwiczyć codziennie, wykonując przynajmniej 2 serie każdego z przedstawionych ćwiczeń. Jedna seria to 12 powtórzeń.

wszola.jpg 1. Połóż się na plecach, ręce wyciągnij wzdłuż ciała. Nogi ugnij w kolanach. Stopy oprzyj na podłodze. Wykonaj unoszenie tułowia, z jednoczesnym unoszeniem rąk utrzymywanych blisko przy kolanach.
wszola2.jpg 2. Połóż się na plecach. Ręce wyprostuj wzdłuż ciała. Dłonie połóż płasko na podłodze. Unieś wyprostowane w kolanach nogi do góry. Wykonaj nożyce poprzeczne.
wszola3.jpg 3. Usiądś na podłodze, ze zgiętymi kolanami. Stopy oprzyj na podłodze. Tułów trzymaj uniesiony nad podłogą. Dłonie zapleć na karku. Wykonuj skręty tułowia na boki. Podczas tego ćwiczenia staraj się nie podnosić stóp. Początkowo, dla ułatwienia, możesz wsunąć końce palców pod tapczan lub szafę.
wszola4.jpg 4. Połóż się na plecach. Nogi wyprostuj w kolanach, ręce wyciągnij wzdłuż ciała. Unoś jednocześnie do góry, wyprostowane ręce i nogi.

4.5/5 - (84 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH