TENA Pants Normal OTC Edition – komfort i swoboda zwykłej bielizny

Z nietrzymaniem moczu (NTM), jedną z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości dzisiejszego społeczeństwa, borykają się miliony osób na świecie1. Osoby ze średnim i z ciężkim NTM nie muszą rezygnować ze swoich ulubionych aktywności, by zachować poczucie komfortu na co dzień. Zalety TENA Pants Normal OTC Edition2 podkreślają sami użytkownicy produktów, jak i ich opiekunowie.

Dla większości osób średnie i ciężkie nietrzymanie moczu stanowi przeszkodę w aktywnym uczestniczeniu w życiu społecznym. Zdarza się, że osoby te świadomie rezygnują z kontaktów społecznych, dotychczasowych aktywności czy zajęć sportowych, starając się minimalizować ryzyko związane z przykrymi dolegliwościami, jakie wiążą się z nietrzymaniem moczu. Warto jednak pamiętać, że istnieją rozwiązania, które nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale także w dyskretny sposób zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Aby dowiedzieć się więcej o nietrzymaniu moczu, warto również odwiedzić lekarza. Wizyta pomoże w postawieniu odpowiedniej diagnozy w zakresie nasilenia dolegliwości NTM. Lekarz zapyta m.in. o częstotliwość chodzenia do toalety, odczuwanie bólu podczas oddawania moczu i popuszczanie, aby znaleźć przyczynę i zalecić najlepsze rozwiązanie.

Na co dzień w zachowaniu higieny osobom z cięższą postacią nietrzymania moczu pomogą również dyskretne produkty TENA Pants Normal OTC Edition. Produkty przypominają zwykłą bieliznę, co sprawia, że materiał jest mniej widoczny pod ubraniem, a specjalny system chłonny zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki TENA wynika, że 90% aktywnych osób deklarowało wyraźne podniesienie poziomu jakości życia po zmianie wcześniej używanego produktu na TENA Pants3.

TENA Pants Normal OTC Edition to produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie dla osób z nietrzymaniem moczu. Wszystkie ich właściwości mają na celu zapewnienie jak najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

Bezpieczeństwo i komfort

  • Pieluchomajtki TENA Pants Normal OTC Edition są przeznaczone dla osób ze średnim i z ciężkim nietrzymaniem moczu, które pomimo dolegliwości NTM nie chcą rezygnować z dotychczasowej aktywności.
  • Produkty TENA Pants Normal OTC Edition zakłada się jak zwykłą bieliznę. Miękki materiał i elastyczne gumki zapewniają dyskrecję, dlatego można je zmieniać poza domem.
  • Podwójny system chłonny, wewnętrzne barierki oraz anatomiczny kształt zapewniają szybsze wchłanianie, tym samym utrzymując wilgoć z dala od skóry.
  • Zastosowany w produktach system Odour NeutralizerTM chroni przed nieprzyjemnym zapachem, zapewniając jeszcze większą dyskrecję i komfort użytkowania.
  • Dostępność różnych rozmiarów produktów TENA Pants Normal OTC Edition gwarantuje, że osoby z NTM mogą dobrać je do wszystkich aktywności i typów budowy ciała, zapewniając sobie wygodę i pewność w każdej sytuacji.

Wypróbuj bezpłatnie
Osoby, które chciałaby bezpłatnie wypróbować produkty TENA Pants Normal OTC Edition mają możliwość zamówienia bezpłatnej próbki produktów nierefundowanych na stronie www.TENA.pl oraz za pośrednictwem bezpłatnej infolinii 800 60 66 68 (czynna pon. -pt. w godz. 8.30-17.30).


SCA Hygiene Products jest globalnym koncernem dóbr konsumenckich i papierniczych. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą produktów higieny osobistej w ponad 90 krajach świata. Globalną marką SCA dla produktów dotyczących problemów związanych z nietrzymaniem moczu jest marka TENA.

Więcej informacji o produktach TENA można uzyskać pod bezpłatnym numerem infolinii 800 60 66 68 oraz na stronie www.TENA.pl


  1. www.TENA.pl 
  2. TENA Pants Normal OTC Edition to produkt dostępny w sprzedaży poza refundacją. 
  3. Badanie „Pants Quality of Life”, Hiszpania 2009, 371 respondentów (pielęgniarki), SCA Hygiene Products. 
4.6/5 - (254 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH