Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Opieka medyczna dla pracowników – inwestycja, nie koszt

Polska znajduje się w pierwszej piątce krajów Unii Europejskiej o najniższej stopie bezrobocia. Pracodawcy, chcąc przyciągnąć i zatrzymać pracownika oferują atrakcyjne benefity pozapłacowe. Wśród najbardziej pożądanych przez pracowników jest prywatna opieka medyczna.

Na szczycie listy oczekiwań kandydatów o pracę plasuje się prywatna opieka medyczna. Jest ona ważna dla 14 proc. pracowników. I choć jest ona już standardem w korporacjach,

Jak będziemy leczeni za 10 lat?

Jak będziemy leczeni za 10 lat?

Wypowiedź: Łukasz Kamiński, dyrektor zarządzający LekSeek Polska, Filip Diks, kardiolog.

Na wizytę umówimy się on-line, receptę dostaniemy elektronicznie, a może nawet po jej wystawieniu to apteka przywiezie nam gotowe leki do domu lub dostarczy nam je dron – tak już niebawem może wyglądać opieka medyczna. Jak będziemy leczeni za 10 lat?

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH