Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Łowcy chorych po łowcach skór

Obiecują pacjentom szpitali, że załatwią im wysokie odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Potem w ich imieniu zgarniają do własnej kieszeni nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych – ostrzega “Gazeta Wyborcza”.

Dziennik opisuje przypadek rodziny 22-letniej Agnieszki z Opola. Dziewczyna od ponad dwóch lat jest w śpiączce. Gdy na nią zapadła, u jej matki momentalnie pojawił się agent firmy, który obiecał, że po podpisaniu z nim umowy wywalczy dla rodziny duże odszkodowanie. “Wywalczyli, ale sobie. Tym jednym podpisem matki, która nie miała wtedy w głowie nic poza troską o córkę, zapewnili sobie ponad 30 tys. zł. Po prostu złożyli w ubezpieczalni wniosek o likwidację szkody” – opowiada Gazecie mecenas Marek Sawczuk, reprezentujący przed sądem rodzinę Agnieszki.

Wśród wielu paragrafów umowy jeden mówił bowiem o tym, że pośrednik otrzyma 30% wyegzekwowanej od ubezpieczyciela kwoty. “Tak działają hieny. Żerują na czyimś nieszczęściu, silnych emocjach i wykorzystują słabość rodziny, ponieważ ludzie nie są przygotowani na tragedie, o czym hieny doskonale wiedzą” – ostrzega na łamach dziennika Sawczuk.

Artykuł na stronach “Gazety Wyborczej”

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH