Lancia od DAX COSMETICS

Szóstą edycję “Tańca z Gwiazdami”, popularnego programu TVN, wygrała para nr 11 – aktorka Anna Guzik i zawodowy tancerz Łukasz Czarnecki. Nagrodę dla najlepszego tancerza, samochód Lancia, ufundowała marka DAX COSMETICS.

Zwycięski taneczny duet otrzymał od firmy także kosmetyki marek DAX COSMETICS i DAXMEN w eleganckich srebrnych kuferkach.

Anna Guzik, znana szerszej publiczności z seriali “Na Wspólnej” i “Hela w opałach” oraz jej partner Łukasz Czarnecki zatańczyli jive’a, tango i freestyle w wyjątkowo widowiskowy sposób, który głosami widzów pozwolił im pokonać w Wielkimi Finale faworytów: Justynę Steczkowską i Stefano Terrazzino (cha-cha, american smooth, freestyle).

Wręczenie nagród nastąpiło zaraz po pierwszych emocjach związanych z odbiorem Kryształowej Kuli, w tzw. green room’ie, czyli miejscu, gdzie podczas programu na żywo prowadząca Katarzyna Skrzynecka pytała tancerzy o pierwsze wrażenia po występach.

Relację z wydarzeń po ogłoszeniu werdyktu można było obejrzeć w w TVN, w programie “Kulisy Tańca z Gwiazdami” w Studio Złote Tarasy.

– Sponsoring wydarzeń o charakterze artystycznym, związanych ze sztuką, kulturą, life-stylem, to kierunek, jaki obraliśmy dla marki DAX COSMETICS – mówi Jagna Dyżakowska, PR Manager firmy

– To eleganckie kosmetyki, zaawansowane technologicznie, oparte na odkryciach światowej kosmetologii. Dla kobiet aktywnych, samodzielnych, wykształconych, ciekawych świata, interesujących się trendami w modzie i kosmetykach, lubiących nowości. Dla kobiet, które chcą być atrakcyjne i wiedzą, jak to osiągnąć.

Marka DAX COSMETICS jest także głównym sponsorem cyklu “Kobiece Wieczory Filmowe” w Kinotece, gdzie panie mogą w dobrym towarzystwie obejrzeć przedpremierowe pokazy osiągnięć światowego kina. Każdej emisji filmu towarzyszy spot reklamowy serii Cashmere Mousse Make-up marki DAX COSMETICS.

Spot i banner konkursowy tej marki pojawia się również podczas programu o zasadach dobrego wychowania, interesujących osobowościach i o świecie mody pt. “Lekcja Stylu” z Jolantą Kwaśniewską w TVN Style. DAX COSMETICS jest tu sponsorem nagród dla widzów.

5/5 - (234 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH