Krzysztof Chrzanowski

Krzysztof Chrzanowski 1964-2011


Pamiętam, jak zimą kilka lat temu Krzyś z Aldoną wchodzili na najwyższą górę w Karpaczu. Spoglądałem na nich z krzesełka wyciągu, zatrzymywali się co jakiś czas i robili zdjęcia do reportażu z Mistrzostw Polski Farmaceutów w Narciarstwie. Szli po pas w śniegu, z wyraźnym trudem, czerpiąc siłę z pasji. Zadziwili wszystkich, gdy zeszli z samego szczytu piechotą, bo przecież mogli zjechać wyciągiem. Pewnie polowali na jeszcze jedno ujęcie, to unikalne, perfekcyjne…
Taki właśnie był Krzyś – kiedy przekonał się do sprawy i podejmował decyzję, skala wysiłku nie miała znaczenia. Jeśli mówił „tak”, to nie myślał „nie”, i natychmiast brał się do pracy – rzadka to cecha u współczesnych.
Nasze miesięczniki uczciwie ze sobą konkurowały przez ponad pięć lat, ale prowadziliśmy również wspólne akcje społeczne, odkładając własne cele i ambicje na bok, gdy zachodziła taka potrzeba. Dziękuję Ci za to, że różniliśmy się pięknie.
Zapisałeś się jako postać niezwykła w naszym dziennikarskim „farmaświecie”. Ceniliśmy Cię wszyscy za szczerość w rozmowach, czasem tak prawdziwą, że tylko Ty mogłeś w sposób naturalny sobie na nią pozwolić. Łączyłeś nas – w styczniu zamierzaliśmy większą grupą odwiedzić Cię
w Łodzi, zwiedzić PGF, zaplanowaliśmy to jesienią w Brukseli.
Dziś – choć jesteś daleko od nas – wciąż patrzymy na Ciebie, uśmiechając się z wielką sympatią… Przedwczoraj w Wolborzu padał deszcz. Uwierzysz?
Krzysiu, słusznej sprawie służyłeś, zasad ustrzegłeś!

Paweł Kruś, redakcja „Managera Apteki”, przyjaciele
13 stycznia 2011 r.

4.4/5 - (29 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH