Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Sprawdzone wskazówki

Czy w twoim życiu seks stał się rutyną – niechętnie odbywanym obowiązkiem, który “trzeba odhaczyć”? Twój partner nie wykazuje inicjatywy, brakuje pomysłów na łóżkowe igraszki? To czas, by pomyśleć o zmianie. Wyjdź z inicjatywą. Podpowiemy jak zaskoczyć faceta w łóżku, żeby na nowo rozpalić ogień pożądania. 

Dlaczego mija ochota na seks?

Psychologowie zgodnie powtarzają, że wraz z upływem czasu namiętność w związku opada. Jest to jednocześnie dość naturalne – po prostu tak się dzieje. Niemniej nie wolno lekceważyć tego typu symptomów. Niezadowolenie z życia seksualnego może być jedną z przyczyn problemów w związku. Udany seks to efekt codziennej złożonej pracy nad bliskością między partnerami. Lecz także pary, które żyją w zgodzie, również mają problem z “nudą w łóżku”. Często dzieje się tak, że w łóżku odtwarzamy dobrze znane, sprawdzone scenariusze, co prowadzi do rozleniwienia i nudy.

Za brak przyjemności podczas seksu nie odpowiada partner, lecz my sami. To my musimy zakomunikować drugiej osobie, jakie formy dotyku, stymulacji i pieszczot działają na nas najlepiej. Partner nie może być obojętny na tego typu sygnały. Ważne jest, by mówić o tym wprost i z szacunkiem do każdej ze stron. Wzajemne zrozumienie potrzeb będzie procentowało w postaci udanego zbliżenia oraz finalnie – osiągnięcia orgazmu.

Wyzwól fantazje

Drogi dochodzenia do orgazmu są bardzo różne i zawsze przeżywane są w sposób indywidualny. Preferencje i potrzeby w sferze życia seksualnego zmieniają się wraz z upływem czasu, czasem pod wpływem doświadczeń czy zmianą przekonań. Wpływ na to ma również poziom bliskości w związku, a także zmiana ról w relacji.

To, co kiedyś doprowadzało cię na szczyt rozkoszy, może po jakimś czasie nie sprawiać już tej samej przyjemności. Nie bój się porozmawiać z partnerem na temat waszego seksu. Powiedz, że zmieniły się twoje upodobania i potrzeby. Podziel się swoimi fantazjami, zapytaj też o pragnienia drugą połówkę. Bez otwartej na drugą osobę, szczerej komunikacji nie będzie między wami prawdziwej intymności.

Jeśli do tej pory facet był dominującą stroną, która inicjowała zbliżenie i prowadziła cię podczas miłosnych uniesień, lecz wraz z biegiem czasu, stracił zapał i zainteresowanie, to czas na zmianę. Wyjdź z inicjatywą.

Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Zacznij od rozmowy. Opowiedz o swoich fantazjach i potrzebach. Nie bój się próbować nowych rzeczy. To pozwoli wam lepiej poznać siebie. Nie wstydź się sięgnąć po inspiracje na temat łóżkowych zabaw. Źródłem inspiracji mogą być książki, poradniki, filmy, blogi. Sprawdź, czy istnieje pozycja, w której jeszcze nie uprawialiście seksu i zaproponuj ją swojemu partnerowi.

Świetnym urozmaiceniem mogą być gadżety. Na rynku dostępna jest cała gama produktów – zarówno dla rozpoczynających swoją przygodę z gadżetami, jak i osób, które szukają bardziej wyrafinowanych form łóżkowych zabaw.

Jeśli się wstydzisz, to nie musisz odwiedzać sex shopu celem kupienia kilku gadżetów.  Bardziej wstydliwi nie muszą iść w tym celu do sex shopu. Zabawki dla dorosłych możesz zamówić przez internet, lub kupić w drogerii przy okazji innych zakupów. Dobrze dostępne są m.in. nakładki wibracyjne, które dostarczą kilkadziesiąt minut wibrujących doznań. Podczas wspólnej kąpieli warto sięgnąć po wibrator, a podczas seksu żel stymulujący pozwoli zintensyfikować doznania, dzięki któremu każda najmniejsza pieszczota będzie odczuwana prze z obie strony ze zwielokrotnioną siłą.

Jeśli po pierwszych eksperymentach będziecie czuli satysfakcję, nie rezygnujcie z zabawek i urozmaiceń w łóżku. To pozwoli otworzyć się na nowe doznania i pogłębić wasz związek. Masz już swój pomysł jak zaskoczyć faceta w łóżku?


Źródło: informacja prasowa 

5/5 - (1 vote)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH