Acti Food – energia w żelu

Producent napojów izotonicznych ISOSTAR poszerzył paletę produktów o odżywki o konsystencji żelu dla sportowców – Acti Food.

Podczas wzmożonej aktywności fizycznej nadwyrężana jest nie tylko gospodarka wodna organizmu i zapas witamin. Wysiłek wzmaga także zapotrzebowanie energetyczne. Energia konieczna jest do uzupełnienia ogromnych ilości przetworzonej mocy. W przypadku, gdy nie jest dostarczana na bieżąco, następuje szkodliwe napoczęcie rezerw zgromadzonych w ciele i duży spadek wydolności organizmu.

To jednak nie wszystko. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż podczas ponadprzeciętnej aktywności opóźnione oraz pogorszone są procesy trawienia i wchłaniania niezbędnych składników odżywczych. Ekspert Isostar, poprzez wprowadzenie Acti Food udziela odpowiedzi, jak można wybrnąć z tego impasu.

Acti Food to pożywienie uzupełniające. Żel z kawałkami owoców, w dwóch pysznych smakach – jabłkowym i brzoskwiniowym jest natychmiastowo wchłaniany przez organizm, a jednocześnie ma długotrwałe działanie.

Można by się obawiać wysokiej kaloryczności produktu. Tutaj Isostar mile zaskakuje – jedna porcja Acti Food to tylko 176 kalorii. Ponadto produkt nie zawiera tłuszczu ani białka, co czyni go lekkostrawnym i niezwykle interesującym dla osób pracujących nad sylwetką.

Acti Food spożywany jest bezpośrednio z opakowania, które zawiera 90 gramów żelu i gwarantuje szybkie dostarczenie organizmowi optymalnej dawki składników odżywczych. Nie bez znaczenia jest fakt, że opakowanie jest trwałe i bardzo praktyczne. Ten niewielki woreczek z powodzeniem zmieści się w tylnej kieszeni spodni.

Gdy dodamy do tego zakrętkę, którą bez przykrych konsekwencji można odkręcić zębami – uzyskujemy idealne jedzenie, które jest gotowe do spożycia nie tylko w chwilach, gdy organizm tego najbardziej potrzebuje, ale też – wtedy gdy każdy inny sposób posilenia się jest niemożliwy.

Acti Food doskonale sprawdzi się podczas rajdów rowerowych, biegania, na ściance wspinaczkowej, desce windsurfingowej, nartach czy treningu na basenie.

Acti Food powinien zainteresować nie tylko sportowców, ale także osoby wiodące aktywny, acz mniej sportowy tryb życia. To zdrowe i praktyczne rozwiązanie także w szybkim, intensywnym życiu miejskim. Tutaj eleganckie, wygodne torebeczki z żelem odnajdą swoje miejsce w kobiecych torebkach oraz wypchanych aktówkach.

4.9/5 - (254 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH