VV leczona na siłę?

Pełnomocnik piosenkarki Violetty Villas Zbigniew Świt złożył zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Świdnicy w sprawie bezprawnego przetrzymywania jej w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych.

Villas przebywa w szpitalu w Stroniu Śląskim od blisko dwóch tygodni.?W sądzie toczy się postępowanie w sprawie zezwolenia na umieszczenie?piosenkarki w szpitalu. Sąd jeszcze w tym tygodniu zadecyduje, czy powinna ona zostać na leczeniu.

Zdaniem pełnomocnika Violetty Villas została ona celowo pozbawiona wolności w swoim własnym domu, a następnie bezpodstawnie zamknięta w szpitalu. Jego zdaniem piosenkarka?czuje się dobrze i chce natychmiast opuścić szpital.

Pełnomocnik zdementował informacje mediów o rzekomym pogryzieniu Villas przez psy i wyjaśnił okoliczności, w jakich miała ona trafić do szpitala.

“Pani Villas powiedziała mi, że została bez picia i jedzenia zamknięta w jednym z pomieszczeń w domu, razem z kilkoma psami. Dlatego po dwóch dniach, w momencie przyjazdu pogotowia była wycieńczona i zdenerwowana. Przyczyną nie była choroba psychiczna. Villas wie, kto miał ją uwięzić w domu, ale nie chce tego ujawniać” – powiedział rzecznik piosenkarki.

4.8/5 - (147 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH