Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

5 niezwykłych właściwości oleju z czarnuszki

Olej z czarnuszki przeżywa prawdziwy renesans. Uwielbiany przez starożytnych faraonów dziś wraca do łask w naszych kuchniach. Na czym więc polega fenomen „złota faraonów”?

Olej z czarnuszki słynie z wielu prozdrowotnych właściwości. Już w starożytnym Egipcie zauważono jego pozytywne wpływy na nasz organizm m.in. poprawę wyglądu włosów, skóry i paznokci, a także poprawę apetytu.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH