Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
solarium

W solarium poproszą o dowód

Kto nie ma 18 lat nie skorzysta z solarium – to jedne z ważniejszych zmian jakie wprowadza projekt ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami korzystania z solarium przygotowany przez prezydenta. Projekt ma także wprowadzić całkowity zakaz reklamy. Według branży wprowadzenie całkowitego zakazu reklamy nie tylko nie pozwoli utrzymać się w biznesie, ale także zabierze możliwość obrony i informowania o pozytywnych skutkach korzystania z solarium,

To jest najzdrowsze

Od dawna mówi się, że karmienie piersią jest bardzo korzystne dla dziecka. Najnowsze badania wskazują na kolejne, dobroczynne efekty tego zachowania także dla matki – informuje najnowszy numer “New Scientist”.

Takie wnioski płyną z badania ponad 96,5 tys pielęgniarek, które rodziły dzieci w latach 1986-2002. Okazało się, że te, które co najmniej przez dwa lata swojego życia karmiły dzieci piersią, miały o 19 proc. mniejsze ryzyko ataku serca niż panie, które w ogóle nie karmiły piersią.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH