Środki higieniczne

Utrzymanie higieny osobistej miejsc intymnych jest zadaniem o które na co dzień musi dbać każda kobieta. Wiek lub ciąża mogą sprzyjać pojawianiu się problemu nietrzymania lub popuszczania moczu.

Problem dotyka wielu kobiet, chociaż ogrom z nich się do tego nie przyznaje. Ma to swoje odzwierciedlenie także w sferze społecznej. Nieprzyjemności związane z sporadycznym nietrzymaniem moczu powodują wycofywanie się z życia towarzyskiego a nawet zawodowego, mogące prowadzić do stanów depresyjnych. Warto, zdać sobie sprawę, że obecny rynek oferuje wachlarz produktów do higieny intymnej. Nieprzyjemny zapach i uczucie dyskomfortu nie musi być już problemem i powodem wstydu.

Dostępne w sprzedaży wkładki higieniczne pozwalają na utrzymanie higien przez cały dzień. Aby zapewnić jak największy komfort, producenci starają się aby pasowały kształtem do bielizny i pozwalały na zupełną swobodę ruchu. Kilkumilimetrowe wkładki ponadto często wzbogacone są w substancję pochłaniające nieprzyjemny zapach i zapewniające uczucie świeżości. Można przebierać pomiędzy różnymi kształtami czy typami chłonności.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów powstają serie produktów nie tylko dla kobiet. Nietrzymanie moczu u mężczyzna często jest tematem tabu. Specjalnie zaprojektowane dla mężczyzn wkładki zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Rdzenie wkładek zaprojektowane są w ten sposób, aby zapewnić suchość, a zewnętrzna warstwa w dotyku przypomina materiał. Dzięki samoprzylepnym paskom niezawodnie utrzymują się w pożądanym miejscu na bieliźnie. Dopasowane do męskiej anatomii pozostają niezauważalne pod ubraniem i pozwalają na powrót do co dziennych obowiązków i zajęć.

Wybierając pośród licznych produktów możemy wybrać środki higieny dopasowane do naszej aktywności i trybu życia. Problem nietrzymania moczu nie powinien stanowić przeszkody w normalnym funkcjonowaniu i cieszeniu się z życia!

Zobacz, jaki produkt w kategorii Środki higieniczne został zgłoszony do Nagrody Zaufania „Złoty OTIS 2014”. Oddaj swój głos w plebiscycie i wygrywaj nagrody!


Środki higieniczne

4.6/5 - (24 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH