SOLIDNY PRACODAWCA

Firma Servier została nagrodzona prestiżowym tytułem Solidny Pracodawca Roku. Wyróżnienie to przyznane przez Kapitułę Programu na podstawie wielu, wystandaryzowanych kryteriów jest potwierdzeniem klarowności oraz rzetelności działania firmy Servier.
 
Firma Servier wspiera pracowników zarówno w rozwoju zawodowym dając im różne możliwości budowania ścieżki kariery, ale również w zapewnieniu im poczucia bezpieczeństwa i stabilności poprzez stworzenie komfortowych warunków pracy i warunków socjalnych, a także terminowości wypłat. Wartości te mają odzwierciedlenie w dynamice zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, ale też są doceniane przez samych pracowników, którzy wiążą się z firmą na lata. Średni staż pracy w Servier wynosi bowiem 10 lat, a wielu przypadkach nawet 15 czy 20 lat. Przede wszystkim te kryteria, jak również liczne pozytywne opinie i rekomendacje zostały docenione przez Kapitułę Programu, która zdecydowała o przyznaniu firmie Servier tytułu Solidny Pracodawca Roku.

Ten zaszczytny tytuł, który został niedawno przyznany naszej firmie jest dla nas dużym wyróżnieniem, ale trzeba też powiedzieć szczerze, że pracujemy na niego konsekwentnie od początku istnienia firmy, czyli od ponad 23 lat na polskim rynku – zaznaczyła  Renata Sordyl-Godyń Dyrektor Ds. Personalnych.


 
Dodatkowymi atutami, które były istotne w przebiegu weryfikacji i ocenie firmy Servier oraz w znacznym stopniu ją wyróżniają na tle innych przedsiębiorstw w branży farmaceutycznej, to przede wszystkim konsekwentnie prowadzona polityka prozdrowotna, a także polityka prorodzinna, która wspiera kobiety w okresie ciąży oraz macierzyństwa czy także zapewniona opieka medyczna oraz korzystne ubezpieczenia pracowników. Ponadto, bardzo szeroko pojęta działalność CSR, możliwość rozwoju osobistego pracowników poprzez liczne szkolenia oraz dofinansowanie do nauki czy organizacja programów stażowych dla studentów i absolwentów studiów medycznych lub pokrewnych w ramach Akademii Servier były kolejnymi wartościami, które przyczyniły się pozytywnej oceny firmy Servier przez Kapitułę Programu.

(fot. dzięki uprzejmości stockimages www.freedigitalphotos.net)

4.8/5 - (270 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH