Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Resort dla firmy

Resort pracy zamierza skrócić okres, w którym firmy wypłacają wynagrodzenie za czas choroby pracownika po 50. roku życia.

Jak pisze “Gazeta Prawna” na skróceniu z 33 do 14 dni konieczności finansowania chorobowego starszych pracowników firmy mogą zaoszczędzić nawet 400 mln zł.

Zgodnie z projektem, od 15 dnia choroby pracownikowi przysługiwać będzie zasiłek chorobowy wypłacany z ZUS.

Rząd chce przeznaczyć środki z Funduszu Pracy na inne cele niż aktywizacja bezrobotnych. Z Funduszu Pracy ministerstwo chciałoby np. finansować naukę młodych lekarzy i pielęgniarek.

Na staże i rezydentury dla ponad 10 tys. osób z FP ma zostać przeznaczone ponad 576 mln zł.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH