Ręka premiera

Premier Jarosław Kaczyński w tajemnicy przyjechał na Śląsk. Przez kilka godzin najlepsi chirurdzy z Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich badali kontuzjowaną rękę szefa rządu, twierdzi “Dziennik Zachodni”. Przed tygodniem Jarosław Kaczyński poślizgnął się w drodze na mszę w Pałacu Prezydenckim i złamał lewą rękę. Założono mu gips, ale premier nie poszedł na zwolnienie lekarskie. Od kilku dni skarżył się na silne bóle, pisze gazeta.

Według informacji dziennika, renomowaną piekarską “urazówkę” polecił Jarosławowi Kaczyńskiemu wiceminister zdrowia Bolesław Piecha.

  • Premier był trochę oporny, chciał być konsultowany w Warszawie, ze względu na wygodę i odległość. W końcu do wyjazdu do Piekar przekonał go prezydent, powiedział “Dziennikowi Zachodniemu” jeden ze śląskich działaczy PiS.

  • Zostałem zobowiązany do dyskrecji w tej sprawie. Mogę jedynie potwierdzić, że wykonaliśmy szereg konsultacji i niezbędnych czynności, poinformował dr Bogdan Koczy, światowej sławy chirurg urazowy i dyrektor piekarskiej “urazówki”, który uznał wizytę szefa rządu w Piekarach za wyróżnienie.

4.4/5 - (303 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH