Polska Grupa farmaceutyczna Solidnym Pracodawcą 2014

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. została uhonorowana tytułem SOLIDNY PRACODAWCA ROKU 2014. To znakomite wyróżnienie stanowi potwierdzenie, że firma odznacza się wzorową polityką personalną oraz wyjątkowym podejściem do pracowników.

Polska Grupa Farmaceutyczna dołączyła do elitarnego grona laureatów Solidnych Pracodawców, przedsiębiorstw najbardziej wiarygodnych pod względem polityki personalnej, które na tej podstawie budują swoją przewagę konkurencyjną. PGF otrzymała ten zaszczytny tytuł, ponieważ jest firmą dbającą o człowieka i wyróżnia się kulturą organizacyjną, stosując znakomite rozwiązania w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

„PGF od wielu lat rozwija się dzięki pracownikom, którzy z największym zaangażowaniem osiągają zarówno swoje, jak i firmowe cele biznesowe. W rozwoju naszej firmy istotne znaczenie odgrywa polityka HR, która ma za zadanie być jak najbliżej, wspierać biznes, dotykać tego co ważne dla pracowników” – mówi Anna Socha, Prezes Zarządu PGF S.A.

O przyznaniu PGF tytułu Solidnego Pracodawcy zadecydowało wiele czynników, związanych z podejściem do pracownika, m.in. w odniesieniu do standardów rekrutacji, systemów motywacyjnych czy możliwości rozwoju i awansu. Firma dba o swoich pracowników, gwarantuje poszanowanie zasad równego traktowania wszystkich zatrudnionych (niezależnie od wieku, statusu, sytuacji życiowej). PGF inwestuje w swoich pracowników, pamiętając, że to ludzie są najważniejsi i to dzięki nim firma stale się rozwija. Organizuje w tym celu odpowiednio dostosowane do potrzeb szkolenia rozwijające kompetencje pracowników.

PGF stawia na przejrzystą kulturę organizacyjną, bardzo dobre warunki socjalne, rzetelne systemy motywacyjne oraz ciekawe programy pracownicze. Firma organizuje też praktyki i staże dla studentów, z których część zostaje później pracownikami PGF. Wielu cenionych obecnie w firmie specjalistów zaczynało swoją karierę zawodową w ten sposób.

Polska Grupa Farmaceutyczna nie tylko spełnia wysoko postawione w konkursie kryteria, wyróżnia się także na tle innych firm zarządzaniem w zakresie polityki personalnej, co znajduje odzwierciedlenie w wysokiej jakości usług świadczonych na wymagającym polskim rynku.

„Kultura organizacyjna może stać się silnym atutem przedsiębiorstwa i wzmocnić jego wizerunek. Warto zatem wskazać na pozytywne rozwiązania w sferze HR, przedstawić styl funkcjonowania oraz role ludzi w kształtowaniu sukcesu firmy” – czytamy w założeniach do programu.

**Program Solidny Pracodawca Roku powstał w celu wyłonienia i uhonorowania firm, w których polityka personalna oraz właściwe podejście do człowieka przekłada się na jakość oraz pozycję rynkową pracodawcy. Celem tego programu jest wyróżnienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR. **

4.9/5 - (54 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH