Platinum Omega-3 fish – Nagroda Profesorów Farmacji –


Przyszedł czas na jubileuszową X edycję Nagrody Profesorów Farmacji.

Jak co roku, poświęcona jest suplementom diety, które w dobie XXI wieku są szeroko rozpowszechniane na polskim rynku farmaceutycznym. W niniejszej edycji konkursu pozytywnie oceniono suplementy diety, które spełniają wszelkie standardy stawiane dobrym produktom i wyróżniają się na tle innych. Są bezpieczne dla zdrowia pacjentów oraz wywierają prozdrowotny wpływ na ludzki organizm. Więcej o Nagrodzie Profesorów Farmacji

Platinum Omega-3 fish

Platinum Omega-3 fish to preparat zawierający olej rybi o 75-procentowej zawartości kwasów z rodziny omega-3 – eikozapentaenowego (EPA) oraz dokozaheksaenowego (DHA) – które należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Mają one korzystny wpływ na prawidłową równowagę lipidową w organizmie człowieka. Zarówno EPA, jak i DHA wspomagają pracę serca, układu krwionośnego, a także układu nerwowego (poprawiają pamięć i koncentrację, kontrolują prawidłowy przebieg procesu widzenia). Wykazano również pozytywny wpływ kwasów omega-3 na procesy przeciwzapalne, odporność organizmu, a także kondycję stawów.

Spośród suplementów diety zgłoszonych do 10. edycji konkursu oceniający eksperci wybrali dziewięć i przyznali im Nagrodę Profesorów Farmacji. Wyróżnione zostały następujące preparaty (przedstawiane w kolejności alfabetycznej):
Arthroblock®
Colosan Ex®
Flexagen™
LenVitol
Ligunin®
Liverol
Marsjanki Kosmożelki
MenoPrim
Platinum Omega-3 fish

4.9/5 - (190 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH