zdjęcie

Oferta pracy: specjalista reklamy natywnej

Media TV Plus Sp. z o.o. wydawca „Świata Lekarza” i „Managera Apteki” oraz  portalu nazdrowie.pl, poszukuje :

Starszy Specjalista ds. Reklamy Natywnej

Miejsce pracy:
Warszawa

Główne zadania:

  • sprzedaż kampanii opartych na treściach do internetu i prasy branżowej

Wymagania:

  • Doskonała znajomość oczekiwań branży medyczno-farmaceutycznej
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania finansowania na nowatorskie projekty
  • Doświadczenie we współpracy z liderami opinii medycyny i farmacji

Oferujemy:
Pracę  dla osoby energicznej i samodzielnej, o dużej wiedzy i dorobku własnym, gotowej do realizacji autorskich projektów informacyjnych związanych ze zdrowiem.

Kontakt: Prosimy o  przesłanie cv i listu przedstawiającego osiągnięcia:
[email protected]

Proszę nie telefonować.

Data dodania: 07.08.2017

5/5 - (193 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH