Mam Haka na Raka- 3 edycja


PIERWSZA W POLSCE KAMPANIA DOTYCZĄCA RAKA PROSTATY PRZYGOTOWANA PRZEZ MŁODZIEŻ!

RAK PROSTATY PRZESTANIE BYĆ TEMATEM TABU?

Już w najbliższy piątek (28 maja br.) podczas GALI FINAŁOWEJ „Mam Haka na Raka” najlepsi z najlepszych Hakowiczów zaprezentują swoje pomysły na kampanię społeczną. Tegoroczna odsłona, popularnej w całym kraju inicjatywy, będzie zachęcała mężczyzn do wykonywania badań w kierunku raka prostaty.

Tego dnia w Klubie Palladium bohaterami będą finaliści III edycji programu. To właśnie ich projekty na kampanię społeczną, wybrane przez jury zawalczą o miano tej najlepszej, która zostanie zrealizowana i pokazana w całej Polsce.

Spotkanie poprowadzi znana polska reżyserka i scenarzystka Joanna Kos-Krauze wraz z licealistami z Lublina – laureatami II edycji „Mam Haka na Raka”.

Serdecznie zapraszamy
28 maja (piątek) br. godz. 12:00,
Klub Palladium,
ul. Złota 9, Warszawa.

„Mam Haka na Raka” to program edukacyjny skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Istotą programu jest zaangażowanie młodych ludzi w stworzenie kampanii społecznej, która będzie promowała profilaktykę nowotworową. Młodzi ludzie mogą realnie wpłynąć na nastawienie Polaków wobec chorób nowotworowych – mogą sprawić, że dorośli przestaną uciekać od problemu, a zamiast tego zaczną zapobiegać chorobom poprzez odpowiednią profilaktykę.

W załączniku zaproszenie na Galę do pobrania.

MHNR3_ZAPROSZENIE_PRASA.jpg

4.5/5 - (31 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH