Farma Zdrowia i Urody w Józefowie

Magia farmy zdrowia i urody w Józefowie


Jest takie miejsce pod Warszawą, gdzie w ciszy i spokoju można zregenerować siły ciała i umysłu. To Farma Zdrowia i Urody w Józefowie.

Mieści się ona w luksusowej rezydencji położonej na pięknym podwarszawskim wzgórzu, w zaciszu nadwiślańskich łąk i lasów. Panuje tutaj spokój, a miejsce urzeka swym niepowtarzalnym pięknem i mikroklimatem. U nas o prywatność i wygodę Klienta dbamy przede wszystkim.

Stali goście przyznają, że nawet najkrótszy pobyt na Farmie jest prawdziwym lekarstwem na stres i zmęczenie. Pozwala zapomnieć o pośpiechu i codziennych troskach.

Każdy może skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z zakresu kosmetyki i fizykoterapii wykonywanych przez profesjonalistów, wygrzać się w saunie oraz zrelaksować w jacuzzi.

W przerwie pomiędzy zabiegami, w chłodne dni można odpocząć w salonie przy kominku, w upalne – posiedzieć na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie.

Klient ma możliwość zarezerwowania noclegu w pokojach o wysokim standardzie (własna łazienka, telewizor, radio i telefon).

Szef kuchni przygotowuje posiłki, kierując się indywidualnym gustem Klienta – dla każdego coś dobrego.
Unikalna atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że goście chcą do nas wracać tak często, jak tylko pozwala im na to ich plan zajęć.

4.7/5 - (345 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH