CHECKUP – ZDROWOTNY KIERUNKOWSKAZ

Już w czasach Hipokratesa (ok. 460 p.n.e.), ojca współczesnej medycyny, zdrowie było uważane za najcenniejszą wartość
człowieka. Żeby cieszyć się dobrym samopoczuciem i długim życiem trzeba jednak o nie dbać. Jednym z przejawów dbania o swoje zdrowie jest wykonywanie regularnych badań. Współczesne tempo życia nie ułatwia nam tego zadania. Dlatego też Volkswagen Poznań, jako pracodawca odpowiedzialny społecznie, wspierając swoich pracowników w dbaniu o swoje zdrowie, oferuje
możliwość skorzystania z dodatkowego badania, jakim jest Checkup.

Checkup pozwala na ocenę stanu zdrowia organizmu poprzez wykonanie rozszerzonej diagnostyki laboratoryjnej oraz badań dodatkowych. Umożliwia określenie prawdopodobieństwa wystąpienia w najbliższych 10 latach takich chorób, jak zawał mięśnia sercowego czy udar mózgu. Wyniki badania Checkup są ustandaryzowane i przedstawione przy pomocy grafik. Ikona „J” informuje, że wyniki są pozytywne, „K” to ostrzeżenie – nakazuje zachowanie ostrożności, natomiast „L” sygnalizuje zagrożenie zdrowotne. Takie oznakowanie umożliwia szybką orientację w wynikach i przedstawienie kondycji zdrowotnej organizmu.

Wyniki wszystkich badań są przekazywane każdemu pracownikowi w formie pisemnej oraz omówione podczas konsultacji lekarskiej podsumowującej Checkup. Regularny udział w Checkup – co 4 lata – pozwala na monitorowanie stanu zdrowia poprzez porównanie wyników z poprzedniego badania.

CHECKUP – ZDROWOTNY KIERUNKOWSKAZ ZOSTAŁ NOMINOWANY DO NAGRODY ZAUFANIA ZŁOTY OTIS 2013 W KATEGORII PROGRAM PROFILAKTYCZNY DLA ZDROWIA.
JUŻ 15 MARCA POZNAMY WYNIKI PLEBISCYTU!

5/5 - (161 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH