Bezdech senny – polska technologia na Filipinach

Polska technologia diagnostyki bezdechu sennego zadebiutuje w filipińskich szpitalach na początku marca 2019 r.

Firma telemedyczna Infoscan S.A. we współpracy z singapurskim partnerem MedwoRx International na początku marca uruchomi komercyjne badania bezdechu sennego urządzeniem MED Recorder w dwóch filipińskich szpitalach. Partner Spółki otworzy kliniki snu w Gentri Medical Center and Hospital oraz Southeast Asian Medical Center. Do tej pory urządzenia MED Recorder na Filipinach były dostępne jedynie w prywatnych gabinetach lekarskich.

Zdalna diagnostyka debiutuje na egzotycznym rynku

Infoscan we współpracy z singapurskim partnerem MedwoRx International buduje pozycje na rynkach Azji Południowo-Wschodniej. Spółka rozpoczęła sprzedaż zdalnej diagnostyki bezdechu sennego w środowisku otolaryngologów. Obecnie wdraża swoje urządzenie w pierwszych szpitalach na Filipinach. Dodatkowo, w trakcie konferencji Philippine Sleep Society Conference, nastąpi oficjalna prezentacja urządzenia MED Recorder w środowisku lekarzy zajmujących się problematyką bezdechu sennego. Partner Infoscanu prowadzi również zaawansowane rozmowy w kwestii umowy z pierwszym szpitalem w Malezji.

Tomasz Nowowiejski, Prezes Zarządu Infoscan:

Umowa spółki z partnerem zakłada sprzedaż co najmniej 9500 badań diagnostyki bezdechu sennego w Azji Południowo-Wschodniej. We współpracy z MedwoRx International docieramy ze swoją ofertą do różnych podmiotów specjalizujących się w tematyce bezdechu sennego: od prywatnych gabinetów do szpitali. Po debiucie naszego urządzenia w filipińskich klinikach planujemy przystąpić do badań domowych. Rynek ten ma duży potencjał nie tylko ze względu na liczebność.  Łącznie kraje, w których prowadzimy lub przygotowujemy się do uruchomienia sprzedaży to blisko 400 mln ludzi, co stwarza duże możliwości do skalowania naszej działalności.

Infoscan S.A.

Firma jako pierwsza w Polsce świadczy usługi opisu badań ZOPS (Zaburzenia Oddychania Podczas Snu). Stale współpracuje z prawie 30 klinikami i lekarzami w Polsce. Korzystają oni z pełnego pakietu korzyści, jakie oferuje telemedycyna i outsourcing opisu badań ZOPS.

Certyfikowane usługi

Infoscan S.A. uzyskała certyfikat PE-EN ISO 13485:2005/AC:2007 Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – Wymagania do celów przepisów prawnych w zakresie: Projektowanie, produkcja, serwis, sprzedaż urządzeń oraz usług do rejestracji parametrów fizjologicznych pacjentów. Jednostka certyfikująca TÜV NORD Polska Sp. z o.o.

informacja prasowa: InnerValue Investor Relations
Rate this post

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH