Wiosenna wizyta w SPA

Gdy pierwsze, mocniejsze po zimie promienie słońca wyciągają nas z domów, niestety często dopada nas wiosenne przesilenie. Warto szybko zregenerować siły, najlepiej w Biowitalnym SPA.

Wiosną, jakby na przekór pięknej pogodzie – czujemy się bardzo zmęczeni, łatwo łapiemy przeziębienia i z trudem przychodzi nam wypełnianie podstawowych obowiązków. Nie możemy odnaleźć w sobie energii i najchętniej zapadlibyśmy w zimowy sen.

W takiej sytuacji potrzebujemy sprawdzonego sposobu na wzmocnienie organizmu. Pewnego i szybkiego, jak we współczesnym zabieganiu przystało. O tej porze roku, gdy zimowe wojaże już za nami, a do wakacji jeszcze kilka miesięcy, niewielu z nas może sobie pozwolić na dłuższy urlop. 

Grażyna Wrona, założycielka Manor House SPA, który od lat jest Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce:

Goście coraz częściej oczekują szybkiej regeneracji, najlepiej podczas weekendowych wyjazdów, a do tego o spektakularnych efektach utrzymujących się przez dłuższy czas. Chętnie wybierają się w miejsca blisko natury, które wspomagają kompleksowy wypoczynek, redukcję stresu, poprawę zdrowia oraz wzmocnienie wewnętrznych akumulatorów.

Manor House SPA

Ten mazowiecki kompleks hotelowy, położony z dala od gwaru, pośpiechu i smogu miasta, w otoczeniu kojącej zmysły, urzekającej polskiej przyrody jest przepełniony spokojem i ciszą. To prawdziwa enklawa dla dorosłych (hotel bez dzieci),  przyjazna weganom i alergikom. Łatwo przychodzi tu błogi relaks, krzepiący sen i regeneracja organizmu pobudzana naturalnymi metodami.

Grażyna Wrona:

Wraz ze zmieniającym się potrzebami turystów, zmieniają się oferty wellness & SPA. W coraz bardziej zabieganym świecie, przestymulowanym nadmiarem informacji, mnogością obowiązków, szukamy hoteli SPA, które kuszą sielskim spokojem oraz poprawiającymi kondycję organizmu i odmładzającymi terapiami. Przy czym im młodszy Gość, tym większe zainteresowanie radzenia sobie ze stresem, detoksykacją organizmu, a często także medytacją oraz aktywnym wypoczynkiem.

Polskim Centrum Biowitalności

Manor House SPA ze względu na wysokie oddziaływanie energetyczne, sięgające nawet do 30 000 j. Bovisa, często jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Samo przebywanie w punktach o wyższej od neutralnego poziomu dla zdrowego organizmu energetyce (ok. 6500 j. w skali Bovisa) wzmacnia go. Spędzanie czasu w miejscu tak szczodrze obdarowanym przez naturę biowitalnymi siłami pobudza drzemiącą w nas energię życiową, która sprzyja ogólnej sprawności organizmu
i dobremu samopoczuciu. Dla osiągnięcia wewnętrznej harmonii warto odwiedzić energetyczny Ogród Medytacji z Magicznym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, spiralą energetyczną, Ogrodem Zen.

Terapie energetyczne

Warto też oddać się energetycznym terapiom, z których słyną Gabinety Bioodnowy hotelu Manor House SPA. W tutejszym Biowitalnym SPA stworzono unikatowy program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®. Stosowane tu metody pobudzają naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji, oczyszczają ciało i umysł oraz usprawniają przepływ energii w ciele i jej wymianę z otoczeniem.

Godne polecenia są:

  • Terapie Biowitalna,
  • Harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku  i z użyciem baniek HACI
  • Plazmowy System Balansujący Eemana
  • System Zdrowia Keshego

Dobrze też wziąć udział w rytuałach zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA, koncertach na gongi tybetańskie, seansach saunowych w Łaźniach Rzymskich oraz wypróbować kąpieli ofuro (również w romantycznej wersji w wysokich dwuosobowych wannach Duo Ofuro by Manor House) czy w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą, która pielęgnuje skórę, nawet najbardziej wrażliwą.

informacja prasowa: Biuro Prasowe Manor House SPA

Manor House SPA – tu historia łączy się z luksusem i energią

Rate this post

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH