V Dni Psychologii Sportu we Wrocławiu

Budowanie zaangażowania w sporcie, psychologiczne umiejętności trenera w pracy z zawodnikiem, relaksacja w treningu zawodowym –to tylko niektóre aspekty związane z pracą z młodymi sportowcami, które zostaną poruszone podczas 3-dniowej konferencji „V Dni Psychologii Sportu” organizowanej przez studentów wrocławskiego wydziału SWPS.

Warsztaty oraz spotkania ze specjalistami odbędą się w dniach 17 – 19 maja w siedzibie uczelni przy ul. Grunwaldzkiej 98.

Zajęcia poprowadzą psychologowie sportu, trenerzy oraz inni fachowcy specjalizujący się w pracy z młodymi zawodnikami, w tym przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i Krakowie oraz Uniwersytetu Śląskiego. W programie przewidziano także panel dyskusyjny (19 maja, godz. 18.00, klub „Grawitacja”, ul.Grunwaldzka 67) pt. ,,Specyfika współpracy z młodym sportowcem – wsparcie na poziomie psychologicznym”

Wezmą w nim udział trenerzy: Artur Społowicz (kadra narodowa juniorów WKKW), Wiliam Rostek (trener lekkoatletyki AWF Wrocław), Wit Jędrzejewski (trener koszykarzy na wózkach Start Wrocław), Artur Bober (trener kadry juniorów w latach 1982-84), Jacek Kuczyński i Dominika Wilczyńska (trenerzy I klasy tenisa ziemnego).

–To okazja do poznania najlepszych specjalistów oraz ich doświadczeń w pracy z młodymi zawodnikami – zapowiada Kamil Radomski, współorganizator wydarzenia i student wrocławskiego wydziału SWPS. – Sport to nie tylko trening mentalny, ale również optymalne przygotowanie w takich dziedzinach, jak fizjologia czy przygotowanie siłowe. Dlatego dołożyliśmy starań, aby program konferencji był jak najbardziej interdyscyplinarny – dodaje.

Wstęp wolnyz
Zapisy na warsztaty: [email protected].
Konferencji towarzyszyć będzie mecz kadry naukowej i studentów SWPS.

Więcej informacji oraz program: www.swps.edu.pl, zakładka Wrocław.

4.9/5 - (204 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH